Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Macie racje chłopaki. Jeśli będzie taka możliwość to zmienię opis modelu. Jak narazie cisza. Nikt nie dzwoni. Wrzuciłem ogłoszenie jeszcze do Anonsów Dizmara i Giełdy Motocyklowej oraz na trzy fora motocyklowe. Może coś się ruszy jak wyjdą gazetki. Tylko żeby mi ktoś zygzaka nie sprzątnął sprzed nosa bo się wkurze.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero polowa jesieni - ja mam nadzieje ze jeszcze w listopadzie ociepli sie chociaz na troche. Wczesna pora na sen zimowy, ale... przeciez mamy sporo planow na zime nie zwiazanych z lataniem - bedziemy klub szykowac - mam nadzieje, moze z Infanti kulig zorganizujemy no i planowane spotkanie na pierogach na moscie paulinskim ! A poza tym mam nadzieje ze imprez nie zabraknie !!

Ja tez mam nadzieje ze bedzie wiele okazji zeby sie spotkac...i niestety nawet jak olśni pogode to i tak nic z tego bo Suzi bedzie u mechanika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje chłopaki. Jeśli będzie taka możliwość to zmienię opis modelu. Jak narazie cisza. Nikt nie dzwoni. Wrzuciłem ogłoszenie jeszcze do Anonsów Dizmara i Giełdy Motocyklowej oraz na trzy fora motocyklowe. Może coś się ruszy jak wyjdą gazetki. Tylko żeby mi ktoś zygzaka nie sprzątnął sprzed nosa bo się wkurze.

 

Spokojnie Tomek. Każy motocykl ma swojego klienta...

To tylko kwestia ceny, czasu... i szczescia ! :buttrock:

Powodzenia.

ps. a byłeś już oglądać tego ZZR'a ? a może chcesz mnejszego Zygzaka od Bartezza, w idealnym stanie uzywana turystycznie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem oglądać bo poco się nakręcać na zapas. Najpierw suzę trzeba sprzedać. Albo zzr 1100 albo nic ;-).

Hej Tomcio życzę szybkiej sprzedaży kawka faktycznie ładna mi :) pozostanie wąchać dymy bo moje viadro ma jenoj 95kucy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to też do gratulacji się przyłączam, tym bardziej, że to był wymarzony prezent urodzinowy :wink: Fotki nowej armatury wskazane! :wink:

 

 

 

 

 

(temat odległego i mglisstego wypadu na Mazury wywalony? :) )

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...