Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

kurde jak ja bym chciał z wami pojechać :icon_mrgreen:

wczoraj kupiłem sakwy na moto i w portfelu mam aż złotówke :icon_twisted:

a w baku już powoli też nic nie słychać :icon_mrgreen:

w wakacje ide gdzieś do roboty i wtedy może w końcu poszalejemy

a co do Inowrocławia to na bank tam jestem- pieniądze z ziemi wykopie a będę

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - Janusz prowadzi grupe z Bydgoszczy a ja z Torunia - masz mozliwosc wyboru a przy tym podpadniecia jednemuz nas...

Czyli co spotykamy sie w Inie czy jedziemy osobno aż do Gniezna w dwóch grupach?

 

 

a co do Inowrocławia to na bank tam jestem- pieniądze z ziemi wykopie a będę

Pzdr.

I tak trzymaj. :icon_twisted:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co spotykamy sie w Inie czy jedziemy osobno aż do Gniezna w dwóch grupach?

 

Z Bydgoszczy do Gniezna nie jedzie sie przez Inowroclaw tylko Żnin, spotkamy sie w Gnieznie bo itak tam dlolczy grupa z Pily, moze z innych jeszcze stron. Od Gniezna jest jeszcze ladny kawalek drogi wiec w grupie takze sobie pojezdzimy - poroznej nawierzchni...

Do zobaczenia - dzisiaj na Fordonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Bydgoszczy do Gniezna nie jedzie sie przez Inowroclaw tylko Żnin, spotkamy sie w Gnieznie bo itak tam dlolczy grupa z Pily, moze z innych jeszcze stron. Od Gniezna jest jeszcze ladny kawalek drogi wiec w grupie takze sobie pojezdzimy - poroznej nawierzchni...

Do zobaczenia - dzisiaj na Fordonie

Ok Mistrzu.Pogadamy wieczorkiem u Janusza.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYbiera sie ktos z was na V2 do Wenecji? Wstyd nie pojechac, wszak to bliziutko jest :banghead:

Jedziemy ale w sobotę na jeden dzień.Wyjazd z Bydgoszczy.Godzina wyjazdu jeszcze nieznana.Jak będę wiedział coś więcej to napiszę.Pozdrawiam.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy ale w sobotę na jeden dzień.Wyjazd z Bydgoszczy.Godzina wyjazdu jeszcze nieznana.Jak będę wiedział coś więcej to napiszę.Pozdrawiam.

No i zmiana planów - chyba nie będzie mnie na V2 w Wenecji.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BMW była super impra.O 11 był rajd po oklicy jakieś 130 km w którym brało udział kilkadziesiat maszyn.Trochę padało ale w sumie udany wypad.Potem obiadek w forcie i browarki.A o 21 rejs statkiem po Wiśle w świetnej atmosferze w towarzystwie najlepszym z najlepszych.Potem powrót około 1 rano do obozowiska i zabawa do rana.Na V2 nigdy bym się tak świetnie nie bawił.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że już nikt sie nie odzywa w tym temacie.Pewnie wszyscy śmigaja po zlotach i nikt nie ma czasu na forum.Przypominam że 30.06. zlot W Inowrocławiu.Będzie wielu znajomych.Do zobaczenia.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a walsnie ze zagaldaja niektorzy ;) zloty jak zloty hehe, ja narazie walcze z sesja, 30 czerwca ost exam i chyba do Ina wskocze :flesje:

 

No witam witam!

 

ja już po sesji :) udało się :)

 

zapraszam zapraszam do Ino!

tak jak Tomek mówił będzie wielu znajomych :D

ja już namiocik,śpiworki kupiłem i nie moge się doczekać tego zlotu

oj będzie się działo :biggrin:

 

Tomek a jednak niektórzy zagladają :biggrin:

Pzdr. i dozobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...