Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Haaa, Andi co za zgranie.... ide po 1sze koszulki ;)))

 

Alex po takim wstępie Michala , to trudno nie byc zachwyconym . W sumie to chlopak ma szczęscie . Mister forum juz jest szary ze zlosci . Mysli sobie - taka konkurencja ,przyjdzie mi jak nic korone oddać. :clap: Co ja terzc pocztę przy takiej konkurencji . :D

 

Ale w sumie to dobrze , jak się gdzies pojawią dziewczyny to wypuscimy Michala na pierwszą linie ,- on sobie poradzi .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee to ja muszę najpierw w realu gościa zobaczyć (bonie jestem pewna czy to jego poznałam na rozpoczęciu :clap: )

 

i zdecyduję czy aby mamo chotę chodzić z wizerunkiem kolegi na klacie :flesje:

Edytowane przez moniq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a co będzie w Pile?

 

jakieś szczegóły ;)

 

Darek czy my się poznaliśmy u romansa na grillu?? Czy źle myślę :D

 

no do Grudziądza to tylko na noc ;)

 

zabierać namioty i bawimy się :D do zobaczyska :D

Jasne ze poznalismy sie u Romana na grilu.Jesli chcesz poznac Michała to zapraszam na spotkanie naszej ekipy w czwartek we Fordonie.Tylko ostrzegam Cię ,on żadnej nie przepusci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Monika widzielismy sie - zostalas przedstawiona jako corka Romanas, nie skojarzylem wybacz.

Nie wiem czy jaja sobie robicie z tym misterem, czy na prawde nic nie pamietacie !

Na pewno mister nie jest oburzony ani zazdrosny - to bardzo skromny chlopak, najlepszy pod sloncem. Sami z reszta na niego glosowaliscie ale glosy chlopakow nie byly brane pod uwage. Szkoda ze Moniki wtedy nie bylo bo bylby 1 glos wiecej.

Co do koszulek - szkoda ze to tylko plany bez realizacji - sam bym taka nosil.

Monika - czy warto nosic moj wizerunek na klacie ? to sie okaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Monika widzielismy sie - zostalas przedstawiona jako corka Romanas, nie skojarzylem wybacz.

 

a kto mnie tak przedstawił :D ;) :icon_eek:

 

hahaha chyba zaczynam młodnieć a nie starzeć się :notworthy:

 

różnie już o nas myślano ale nigdy że córka z ojcem ;) :)

 

dementuję :D nie jestem córką romansa :icon_eek:

 

on był moim nauczycielem w szkole ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki czy Wy gazet nie czytacie, telewizji nie oglądacie przecież to właśnie Michał został Misterem Forum 2006. Michał przepraszam za kolegów oni tacy nieuświadomieni z kim maja do czynienia. :biggrin:

 

Daras ale sobie avatara zapodałeś. :icon_mrgreen:

 

Ja walcze z wymianą łańcucha.Jak się uporam z wymianami w sprzęcie to na Piłę z chęcią się wybiorę. :(

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja walcze z wymianą łańcucha.Jak się uporam z wymianami w sprzęcie to na Piłę z chęcią się wybiorę. :buttrock:

 

Tomek napisz o której wyjazd do tej Piły i kiedy powrót może bym sie załapał jeśli bym mógł oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopaki czy Wy gazet nie czytacie, telewizji nie oglądacie przecież to właśnie Michał został Misterem Forum 2006. Michał przepraszam za kolegów oni tacy nieuświadomieni z kim maja do czynienia. :smile:

 

Daras ale sobie avatara zapodałeś. :(

 

Ja walcze z wymianą łańcucha.Jak się uporam z wymianami w sprzęcie to na Piłę z chęcią się wybiorę. :crossy:

 

 

Tomek rozmawiałes z chłopakami na temat Piły? bo ja na tym sląsku to nie wiem co się za bardzo dzieje w moich krzyżackich stronach :icon_twisted: :icon_mrgreen: :icon_razz:

 

jakby coto dawaj cynka

 

pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...