Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Hmmm właśnie dlaczego my dostalismy do przetestowania HJC??? :bigrazz:

 

Nie wiem dlaczego my dostaliśmy HJC, ale za to mój pasuje mi do moto :crossy:

 

HJC też są super, już SHOEI chyba nie mieli

No i od dziś to zawsze tam wpadniemy, na....loda :P

 

Tak tak zamiast do MC`Donalda to teraz na lody będziemy jeździć do Torunia :buttrock:

 

Dzięki za spotkanie i oczywiście lody :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Galerii Copernicus się wystawiali z kaskami i innymi akcesoriami

jak zobaczyli motocyklistów to zapytali czy nie przetestujemy kasków jakie reklamują.

Czyli zakładasz, mała runda po toronto , wypełniasz ankietę i odpowiadasz na kilkanaście pytań.

A na koniec niespodzianka, w sumie to strasznie małe mieli tam przez cały dzień zainteresowanie

więc jako, że my zrobiliśmy w godzinę to na co czekali cały dzień dostało nam się testowane i jak stwierdzili przepocone już przez nas kaski :clap:

A pogoda to do połowy kwietnia ma taka chyba byc*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Ci Bartłomieju, że masz polatać sobie wczoraj ale Ty zawsze mądrzejszy - smaki mam !! To masz za karę. Jak potrzebowałeś łupinki tak potrzebujesz. Mnie naparło po 21 i sobie polatałem. Jestem z siebie dumny, bo podczas podróży na ct wyprzedziłem tylko nocny kurs PKS-u. Z Tobą nigdy nie udała się taka sztuka. To wręcz niemożliwe połączone z nieosiągalnym :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lipa i z tymi kaskami i tą pogodą choć ranek zapowiada się interesująco na razie pogoda jest cool

 

jak sie dodaje to popaprane zdjęcie???? kombinuje i kombinuje i ni chu chu

 

oooooooooooooooooooooooo wwwwwwwwwwlllllllllllaaaaaaaazzzzzzzzzzzzzłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłllooooooooooooo!!!!!!

 

Moto już przygotowane. Jeśli jutro utrzyma się pogoda, dajcie znać czy jeździcie, mam ograniczoy dostep do kompa.

no moze dzisiaj uda sie polatać na razie pogoda ok!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Ci Bartłomieju, że masz polatać sobie wczoraj ale Ty zawsze mądrzejszy - smaki mam !! To masz za karę. Jak potrzebowałeś łupinki tak potrzebujesz. Mnie naparło po 21 i sobie polatałem. Jestem z siebie dumny, bo podczas podróży na ct wyprzedziłem tylko nocny kurs PKS-u. Z Tobą nigdy nie udała się taka sztuka. To wręcz niemożliwe połączone z nieosiągalnym :biggrin:

 

K****a klękłem :biggrin:

A pogoda.. nie se taka będzie - mi tam na ręke na razie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K****a klękłem :biggrin:

A pogoda.. nie se taka będzie - mi tam na ręke na razie :icon_razz:

:icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: Ma słoneczko świecić! Jak moge pojezdzić to pogoda h..owa! :evil:

 

 

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jutro między 11.00 a 13.00 będzie krążył po Toronto, wybitnie się nudził i miał chwilę czasu (plus żadnych "ale" i innych przeciwwskazań), to może wstąpić do Auli UMK na badania potencjalnych dawców szpiku, bo...czemu nie. ;)

(Byłam dzisiaj, wszystko kilka minut, ludzi mało.)

 

Szczegóły (kto-co-jak-kiedy):

 

http://szpikcity.wordpress.com/

 

pozdrawiam

 

(Nie zakładam osobnego, bo to tylko przy okazji, a czasu i tak niewiele, no i nikt nikogo usilnie nie namawia :bigrazz: )

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...