Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę zwineliśmy się o 16,30,ale było tyle dni wcześniej,wszystkie wekendy listopada.

Poza tym nie czytasz,www.motomikolaje.pl

tam wszystko napisane,że pod centrum bielawy nie ma nas,reszta www.knightriderstorun.pl strona główna

 

Mea culpa

Była informacja, fakt, pisałeś o tym 22-go. Trzeba mi było uważać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przykro się zrobiło,deklaracja była a was nie,szkoda......

 

Pomimo tego nazbieraliśmy ponad 10.000 złotych :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:

 

...szkoda to nastolatki :wink: Nie ma powodu. Grosik wpłynął do mikołajów MB :notworthy:

 

10 tys. zł ładna suma! gratulacje! :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...szkoda to nastolatki :wink: Nie ma powodu. Grosik wpłynął do mikołajów MB :notworthy:

 

10 tys. zł ładna suma! gratulacje! :lalag:

 

 

w jakim sensie szkoda nastolatki?? tego tekstu nie słyszałem jeszcze :icon_idea:

 

np. słyszałem tylko, ze szkoda to jak krowa narobi do studni, bo ani czystej wody nie ma, ani gnojowicy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim sensie szkoda nastolatki?? tego tekstu nie słyszałem jeszcze :icon_idea:

 

np. słyszałem tylko, ze szkoda to jak krowa narobi do studni, bo ani czystej wody nie ma, ani gnojowicy :icon_mrgreen:

 

Bartez oglądałeś Galerianki? Oglądałeś :icon_twisted:

Krowa jest już przedpotopowa :biggrin:

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartez oglądałeś Galerianki? Oglądałeś :icon_twisted:

Krowa jest już przedpotopowa :biggrin:

 

 

Fakt ogladałem :bigrazz: nawet poszedłem sprawdzić do galerii w celach organoleptycznych, ale takowych obiektów nie zauważyłem :icon_mrgreen:

 

a wiesz ja prosty chłopak ze wsi to krowy mi dobrze znane, dlatego tak pisze :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to któryś z Was zrobi schabowe, zapewni procenty, udostępni kwadrat, my przyjedziemy. Ja mogę przywieźć NAWET dwie Milki, niech stracę, a co.

 

 

a te Milki to z jakiego mleka?? z własnej mleczarni :bigrazz: ? jak tak to ja moge zrobić schabowe :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....................................

a Milke robi sie z mleka z Tesco

 

a nie świstaki robią milke :icon_razz:

 

 

Dobra, to któryś z Was zrobi schabowe, zapewni procenty, udostępni kwadrat, my przyjedziemy. Ja mogę przywieźć NAWET dwie Milki, niech stracę, a co.

 

ja mogę kwadrat udostępnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...szkoda to nastolatki :wink: Nie ma powodu. Grosik wpłynął do mikołajów MB :notworthy:

 

10 tys. zł ładna suma! gratulacje! :lalag:

 

Jeśli to MB znaczy Moto Bydzia to się mylisz.Toruń sam kupuje pompy,na każdej będzie grawer że to od mieszkańców i motocyklistów z Torunia.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zostawcie kwestie kto, gdzie, ile i podziały na miasta oraz kluby/stowarzyszenia/organizacje, bo spieprzycie idee akcji.

 

A każdy daje, wpłaca, wrzuca i wspomaga tam, gdzie ma ochotę lub komu jest bliżej (i do ludzi, i do miejsca).

 

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zostawcie kwestie kto, gdzie, ile i podziały na miasta oraz kluby/stowarzyszenia/organizacje, bo spieprzycie idee akcji.

 

A każdy daje, wpłaca, wrzuca i wspomaga tam, gdzie ma ochotę lub komu jest bliżej (i do ludzi, i do miejsca).

 

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.Każdy wrzuca i pomaga gdzie chce, ale jeśli powiem Tobie że pewien klub w Toruniu odmówił pomocy,a teraz nagle zrobił się "dobry" i lansować się chce na plecach ludzi którzy działali,to jest poniżej pasa :banghead:

 

:cool:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...