Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ! super ze forum nadal zyje. To moja pierwsza jesien z enduro wiec i sezon zrobil sie dluzszy. Napiszcie czy w toronto jakas akcja bedzie 6.12 - gdyby taka pogoda sie utrzymala ? Tylko ja nadal nie mam czapki st mikolaja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motór sprzedany. Czasu nie ma na jazdę. Mała przerwa nie zaszkodzi.

Młody podrośnie to jakieś dwa kółka się kupi.

Na tą chwilę pozostaje rodzinne kombi i x-lander.

 

 

Kuzyn będzie potrzebował ciuchy na moto, podpytam i dam znać :lalag:

Dzięki czekam

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli prognozy pogody na weekend się utrzymają (słońce, 12-13 stopni :biggrin: ), to można by coś ponownie skręcić. :crossy:

Czaszka trochę odpocznie i głupoty może wywietrzeją..?

 

Mam plan na trochę dalszy wypad, już poza nasz grajdół - na 4-5 godzin - jeśli ktoś chce się przyłączyć to spoko wodza :lalag: .

(cały czas JEŚLI będzie pogoda :wink: )

 

Jak będzie inny pomysł, to do dogadania - bo zawsze przecież może być lepszy :notworthy:

Edytowane przez Keryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jak wyjazd do Rumunii ? udany? Pozdrawiam

Wyjazd do Rumuni calkiem niezly - oczywiscie nie obylo sie bez deszczu i drobnych awarii, ale kraj wart motocykla ! Trasa 67C dla milosnikow enduro bedzie aktualna jeszcze 1-2 moze 3 lata, pozniej zmieni sie w asfaltowa droge i bedzie po zabawie. W tym roku juz rownali niektore odcinki, zmuszajac tym czasami do przekopywania sobie zasypanych odcinkow :)

Skad wiesz ze bylem w Rumunii ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz wiecej szczegolow o tej trasie - nie pojedziemy przeciez w ciemno :biggrin:

 

Też racja :wink:

Chciałem skoczyć na wybrzeże - A1 do Trójmiasta, potem obwodnicą do Gdyni, na molo przyparkować, kawę walnąć (znajomy tam by podjechał, żeby po wygwizdowie się za nim nie szwendać), przejechać się miastem i powrót - może też dla odmiany odświerzyć trasę BEZ-autostradową.

 

Zauważyłem tymczasem, że Wawa dyskutuje o lataniu w sobotę - a że czas już jakiś kusi mnie do Stolicy myknąć, i jedną sprawę bym tez mógł załatwić zaległą - więc może warto wziąć pod uwagę również ten kierunek.

 

W pierwszej kolejności - pogoda :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...