Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś ja nic nie obstawiam kiedy co i jak, spontan zdecydowanie lepiej wychodzi, bo jak na razie czas i lajf pokazuje - g....wychodzi z wielu rzeczy :)

 

Daras - big gratulejszyn!!!!!!!!!!! Lecę to zrobić jeszcze na BS :banghead:

 

 

pozdrawiam

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko! Na początek gratulacje dla wszystkich szczęśliwych posiadaczy nowych sprzętów ;) A teraz przejdę do sedna sprawy.. Widzę że temat świeży to się podłączę..

znaleźlismy w naszych własnie okolicach dokładnie Kijewo Królewskie,gościu ma 2 Virażki (...)

Kinga wiem o kogo chodzi

uwazajcie na kolesia

niezly kretacz z niego

ale maszynki ma w niezlym stanie

 

tylko jesli chodzi o sformułowanie prawne umowy

to kreci nie z tej zie3mi :icon_evil:

Byłem tam dzisiaj z kumplem oglądać Vulcana i chyba chodzi o tego samego kolesia.. Z tego co mówił to sam też jeździ Vulcanem.. Ma trochę sprzętu pochowanego po "szwagrach" (wszystkiego nie widziałem).. tam gdzie byłem miał 3 Vulkany , 2 Dragstary i Volusie.. W sumie to sprzęt niczego sobie.. ALEEE.. Najpierw proponował kumplowi połówkę umowy, później stwierdził że może załatwić fakturę ale raz - cena rośnie; dwa - będzie dopiero gdzieś w lutym (bliżej nie określił) Pytam się go czemu ma problem z fakturą a on mi na to że przekręca to przez firme jakiegoś znajomego :biggrin: i nie może na raz tylu faktur załatwić bo cośtam.. Nie wspomnę że papierów na oczy nie widziałem (chociaż pokazywał niby kumplowi przy poprzedniej wizycie).. Skończyło sie na tym że nawet jazdy próbnej nie zrobiłem i sprzęt pomimo wstępnych oględzin ładny (z wyjątkiem paru pierdół) czeka nadal na właściciela..

 

Ogólnie nie lubię "śliskich" tematów i lubię znać sprawę jasno na starcie.. No i pytanko do Was. Moglibyście coś więcej powiedzieć o tym gościu? Na jakich zasadach kupiliście lub nie maszynkę od niego i czy były jakieś problemy z rejestracją? Bo trochę jestem w "dymie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my kupilismy własnie u niego Virage,był z nami kumpel który zna sie na sprowadzanych sprzetach i nowych zasadach rejestracji,w papierach wszystko sie zgadza,numery itd, mamy brif,dzwoniliśmy do urzedu co potrzeba czyli mały brif i dowód z wyrejestrowaniem sprzeta w kraju +umowa kupna sprzedaży i wsio.A faktury nie potrzebujemy ,wazne żeby dało sie zarejestrować.Mi się wydaje,że nie ma sie czego obawiać,może troche kreci z umowami,ale kupujący nie jest poszkodowany

Ale oczywiscie sprzet sprzetowi nie równy i trzeba każdego z osobna sprawdzać

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nie do końca.. jeśli wystawia fakturę to kupujesz pojazd od niego jako właściciela.. i to on musi zapłacić VAT (z tym że z reguły wlicza się go w cenę moto więc i tak odbija się to na kupującym) Problem w tym że on nie prowadzi działalności gospodarczej więc niejako faktury nie dostanę od niego.. Czyli w ogóle nie będzie żadnego śladu że przeszedł przez jego ręce.. A upieram się żeby jednak zrobić wszystko legalnie z prostego powodu.. W przypadku problemów (wad ukrytych) mam prawo do rękojmi, a bez faktury może się na mnie wypiąć i powiedzieć że pierwszy raz mnie na oczy widzi.. Po drugie nie znam niemieckiego zarówno języka jak i prawa i trudno byłoby ewentualnie odkręcać jakieś sprawy w Niemczech.. Jakoś wole dmuchać na zimne.. Tylko że u niego i z tym zimnym ciężka sprawa.. A wy już zarejestrowaliście Virażkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pytanko do Was. Moglibyście coś więcej powiedzieć o tym gościu?

bylem u niego w listpoadzie i czailem sie na te volusie

ale mialem takie same obawy jak ty i dlatego nie kupile

a jak widac volusia stoi do dzis.

dla mnie kretacz figo fago- nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Volusie to ładna, ubrana konkretnie była, ale dokładniej sie nie przyglądałem.. Mówił, że w ten weekend ją sprzedał i załatwia teraz papiery.. Ale kto wie jak jest na prawdę.. Nie wiem może gdyby to było moto dla mnie to bym zaryzykował, ale że pomagam kumplowi to nie chce go wmontować w coś nieprzyjemnego.. Zobaczę, na razie dalej się będę rozglądał, jak nic ciekawego się nie trafi to pewnie odwiedzimy go ponownie. Ale fakt koleś co najmniej wątpliwy, a z takimi to trzeba jak z jajkiem :crossy: Pozdro!

 

edit: acha poszła niby za 25tysPLN..

Edytowane przez Wyczes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...