Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, targi bez szału, ale plus, że coś w tym kierunku w Toruniu, bo tu plaża taka motoryzacyjna :icon_razz:

Przynajmniej MT 01 miałam okazję zobaczyć na żywca, bo przyznam - oprócz fot i netu - nie widziałam, choć to nie jego debiut ( i mniej mnie nieco rozczarował niż szumnie zapowiadany B-King, aczkolwiek obu bydlakom do nakedów blissko, więc podobają się :) )

 

No i przede wszystkim dzięki za możliwość spotkania z Wami chociaż na chwilę, koleżanko i koledzy :banghead:

 

(do Metropolis się spóźniliśmy odrobinę, bo jeszcze coś tam po drodze, więc się minęliśmy...)

 

 

 

pozdrawiam :buttrock:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od razu WIELKIE SORY za OffTopic ale jak napisałem posta tam gdzie trzeba to nikt się nie zgłosił :lalag: Znalazłem moto na allegro z Torunia i przymierzam się zakupu ale mam do torunia ponad 350km w jedną stronę i boję się że dojadę tam i okaże się że to jest "mina" i daremna droga i co się z tym wiąże daremne koszta :/ To jest ten motorek >> http://moto.allegro.pl/item267796745_suzuk...ak_okazja_.html

 

Jesteście z Torunia więc może ktoś zna właściciela i ten motocykl i możecie mi coś powiedzieć czy warto jest zapierniczać przez pół Polski po tą GSXRke... Pleaseeeeeee pomóżcie mi.... Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym mega wdzięczny za oblukanie sprzętu. Słyszałem że podobno te olejaki są trudne do zajechania a on ma "podobno" 43 tys więc nie powinno być chyba z nim kłopotów ale tak czy inaczej w ciemno troche dygam jechać tyle kilosów a potem się wracać z pustymi "rencami" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłbym mega wdzięczny za oblukanie sprzętu. Słyszałem że podobno te olejaki są trudne do zajechania a on ma "podobno" 43 tys więc nie powinno być chyba z nim kłopotów ale tak czy inaczej w ciemno troche dygam jechać tyle kilosów a potem się wracać z pustymi "rencami" :)

Tu jest dobry sprzęcior,chodzi jak burza o wiele mlodszy od tego co wyzej no i podstawa od zaufanej osoby,nie jechałbys w ciemno polecam http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M593156 :)

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom tak ale jak wiecie nie tylko liczy się stan ale również wygląd motocykla no a niestety gsxf`y mi się w ogóle nie podobają :) A ten właściciel tej GSXRy pracuje w Serwisie Suzuki w Toruniu więc go może znacie a nawet nie wiecie :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam. I właściciela. I salon. I sprzęt. Parę razy widziałam. Nie znam od strony technicznej.

I jeżeli...

 

- nie podobają Ci się gsxf-y (na przyszłość - lepiej napisać, że opcją jest kupno gixera tylko i wyłącznie, a inne nie wchodzą w rachubę, a nie że "nie podobają się" ,dyplomacja :) )

- dysponujesz taką kwotą i upatrzyłeś sobie właśnie gixera, a nie chcesz przeczekać sezonu na innym sprzęcie i nazbierać trochę pieniążków i trafiać potem w nowsze egzemplarze

- masz świadomość, że jeżdżące plastiki z tych roczników to ewenement na polskim rynku moto

 

...to przejedź te 350 km i kup. Pojeździsz nim, to na pewno, nie będziesz siedział i grzebał w nim zbyt wiele, nie rozleci Ci się, z jazdy przyjemnośc będziesz miał, w końcu nie jest powiedziane, że prawie 18-letni sprzęt musi być gorszy od kilkulatka. Tylko że to pewnie nie bedzie sprzęt na wiele sezonów, a przejściówka :)

 

 

pozdrawiam

 

 

(p.s. najchętniej bym napisała - na cholerę sie uparłeś? :icon_evil: ale to Twój wybór )

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim zdaniu można by wywnioskować "lepiej go nie kupuj" :P A narazie się jeszcze nie uparłem :) Tylko po prostu sprzedałem swoje moto i zacząłem szukać innych i na razie mało które podbiły moje serce :) A jeden podbił i pojechałem go zobaczyć i była totalna lipa, na zdjęciach pięknie, ładnie a w realu katastrofa :( I dlatego też pytam Was bo może znacie sprzęt :) A czy możesz mi powiedzieć jak ta osoba jeździ tym sprzętem? Tzn. raczej spokojnie czy ostro daje w dupsko giexie ?? :) Szukanie odpowiedniego motocykla to jak szukanie życiowego partnera poprzez ogłoszenia matrymonialne... trudna sprawa :)

 

 

No a moto jeszcze nie chcę na długo... Myślę że to będzie "przelotna miłość" bo na sezon lub góra dwa a potem dalej szukanie czegoś innego bo przecież świat nie kończy się na jednym motocyklu :)

Edytowane przez eLL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...