Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a propo parad.....

 

Znajomi motocylkiści maja ślub i chcieli by jak najwiekszej parady motocylkowej. Troche motocykli/stów juz jest chętnych- ale jednak troche mało. A wiec jesli jak ktoś ma ochote i czas to zapraszam/my.

 

Chełmno, godzina 16 ul Dworcowa

 

bartez o 16 msza sie zaczyna czy juz sie konczy

bo to 16 w pracy bede i nie wiem czy na 17 warto zawitac :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, wiedziałem że będe miał przesrane.Dosiadaczy 500ek proszę o wybaczenie :buttrock: i zrozumienie moich pokus do moto o większej pojemności po kilku latach dosiadania 500tki 750tki i 600tki.

 

Ja mam GSa i jakos za nowicjusza sie nie uwazam, pozdro

A w poscie pisze że dla nowicjuszy lub mało wymagających :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, wiedziałem że będe miał przesrane.Dosiadaczy 500ek proszę o wybaczenie :P i zrozumienie moich pokus do moto o większej pojemności po kilku latach dosiadania 500tki 750tki i 600tki.

A w poscie pisze że dla nowicjuszy lub mało wymagających :buttrock: :wink:

Daruś nie porównuj siebie do Elizy bo ją gs-a z jej 40 kilogramami to porwie ;-).

I nie zgadzam się co do niezachwycającej pracy silnika dwucylindrowego bo jest pieknięjszy niż naszych grzechotników. Miałem GPZ500S i fajnie gadała.Nie ma też co porównywać osiągów cbr125 i gs500 bo gs jest szybsza a tymbardziej wersja z owiewką.

 

A tak poza tym wszystkim to najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Ciebie Daras.Życzę Ci żebyś szybko znalazł Suzę dla siebie i spędził wiele miłych chwil w siodle. :biggrin:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo parad.....

 

Znajomi motocylkiści maja ślub i chcieli by jak najwiekszej parady motocylkowej. Troche motocykli/stów juz jest chętnych- ale jednak troche mało. A wiec jesli jak ktoś ma ochote i czas to zapraszam/my.

 

Chełmno, godzina 16 ul Dworcowa

 

Byłem w pobliżu i zawitałem... no mogło ciut więcej braci podjechać, ale i tak było nieźle...

 

Życzę szczęścia Młodej Parze....

 

doświadczony mmm757 (w imprezach weselnych) zdąrzył....

 

Pozdro wszystkim

Edytowane przez Maestro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa udalo sie dojechac prosto po pracy

 

dzieki bylo super :spam: :spam:

mlodym najlepszego

 

ale nadal nie moge przezyc, ze u Tomka na paradzie nie bylem :icon_twisted:

Spoko rozwody są tanie ;-).Jak będę się żenił następnym razem to dam Ci dużo wcześniej znać to sobie urlop załatwisz. :icon_biggrin:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w pobliżu i zawitałem... no mogło ciut więcej braci podjechać, ale i tak było nieźle...

 

Życzę szczęścia Młodej Parze....

 

doświadczony mmm757 (w imprezach weselnych) zdąrzył....

 

Pozdro wszystkim

 

 

taa udalo sie dojechac prosto po pracy

 

dzieki bylo super :D :D

mlodym najlepszego

 

ale nadal nie moge przezyc, ze u Tomka na paradzie nie bylem :D

 

 

wielkie dzieki za uczestnictwo- para młoda była zachwycona :banghead: ;) :banghead: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przyznać się !!!

Dziś (poniedziałek) Toruń ulica Podgórna godzina 19-20

3 motocykle - ścigacz, enduro i niebieski naked

Pan ze ścigacza robił sobie jaja z policji - jechał siedząc na baku zaraz za radiowozem ;) :biggrin:

Pan z nakeda na mnie trąbił !! Proszę o ujawnienie się ;) ;) :evil:

Edytowane przez Infanati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruś nie porównuj siebie do Elizy bo ją gs-a z jej 40 kilogramami to porwie ;-).

I nie zgadzam się co do niezachwycającej pracy silnika dwucylindrowego bo jest pieknięjszy niż naszych grzechotników. Miałem GPZ500S i fajnie gadała.Nie ma też co porównywać osiągów cbr125 i gs500 bo gs jest szybsza a tymbardziej wersja z owiewką.

 

Tez mysle ze Eliza na niezdlawionej i nieskatowanej GS-ce powinna rozwinac licznikowe 200 a chyba jest roznica pomiedzy 140 a 200...

Moja znajoma postury Elizy testowala niedawno YZF R1 z 2007 i byla zachwycona, ze jest lekka, dosiegnie nogami i latwo sie prowadzi, wiec jesli myslisz o motocyklu na dlugie lata a nie o stopniowym dawkowaniu mocy to rozwaz ta opcje. Problem ze jest to nowy model i przez to bardzo drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady . Naprawdę nie spodziewałam się tak zróżnicowanych opinii. W większości przeważa za kupnem tego gs. To nastąpi dopiero w lutym chyba ze trafi się naprawdę super okazja. A tymczasem muszę śledzić rożne strony internetowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...