Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Michal ma znowu racje...nie ma co chwalic sie po fakcie...

sprobuje zmienic te ZLE ZWYCZAJE :buttrock::

i tak: w sobote jade do Lodzi po czesci do motorka ...pozniej do Tesciowej pod Lodzia - bo dziecko zawozimy do Babci na wakacje...wieczorem w sobote od Tesciowej wyskocze pewnie na cygarko do mojego przyjaciela z Turku.. a w niedziele powrot do Torunia..

 

To moja propozycja na weekend moze ktos sie przylaczy ?

 

Pozdrawiam,

Alex

p.s. :evil:;);)

Edytowane przez Alex_kr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Michal ma znowu racje...nie ma co chwalic sie po fakcie...

sprobuje zmienic te ZLE ZWYCZAJE ;):

i tak: w sobote jade do Lodzi po czesci do motorka ...pozniej do Tesciowej pod Lodzia - bo dziecko zawozimy do Babci na wakacje...wieczorem w sobote od Tesciowej wyskocze pewnie na cygarko do mojego przyjaciela z Turku.. a w niedziele powrot do Torunia..

 

To moja propozycja na weekend moze ktos sie przylaczy ?

 

Pozdrawiam,

Alex

p.s. ;););)

 

ok ja chętnie zostane u Twojej babci na wakacje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie chcecie sie umawiac na wypad weekendowy zrobmy tak jak zawsze - kazdy jedzie na wlasna reke a w poniedzialek bedziemy sie chwalic gdzie kto byl.

Udanego weekendu !!

 

PS Czy ktos mysli aby wybrac sie na Borki w tym roku (21-23 wrzesnia) ?

W zeszlym roku byłem jedynym reprezentantem naszego wojewodztwa.

czytam te forum i zauwazylem ze pan Kaczmar ciagle zrzedzi, ze nikt go nie zaprasza, nikt nigdzie nie jezdzi itd. a z tego co widze to kazdy sie swietnie bawi a Kaczmar narzeka, moze nikt cie nie lubi, wziales to pod uwage?nie narzucaj sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistera forum nie lubić, a fuj co to za myśl przebiełga koledze :biggrin:

Ja dzisiaj do kolegi na grila forumowego do Toporzysk a jutro do pracy :icon_question:

 

a dla tych co mnie lubią, znają i dobrze życzą:

w związku z moimi 47 urodzinami przypadającymi 9 sierpnia, zapraszam 10 sierpnia na:

"I Urodzinowe Grill Party u Ojca Moderatora".

Impreza odbędzie się w Cielu na ogrodzonej parkanem posesji co zabezpieczy okoliczną ludność przed stresem i oczopląsem oraz utratą ostatnich szczątków wiary, że na świecie są jeszcze mili motocykliści. Impreza z noclegiem w namiotach, mam dwa do dyspozycji gości, miejsce do biesiadowania, 4x5 m betonu do tańców i wywijania hołubców. Zapewniona muzyka, disco światła, gril i węgiel i na wejście browar i lampka szampana. (jak się ewa nie zbuntuje to jakieś pyszne żarełko).

 

10 sierpnia 2007 r. początek imprezy 18:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam na weekend do Szczecina będę leciała w sobotę z rana tzn o 6.00, powrót w poniedziałek wieczorem. Zapewniam szereg atrakcji, nocleg, wyżywienie też gratis bo moja mama bardzo gościnna jest. W Szczecinie też polatamy tu i ówdzie. Zapraszam.

 

Alex hahha moja oferta może przebije Twoja!!!

 

Tylko chętnych brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój weekend???

Kolega zaprosił mnie na 30 urodziny F.G. BMW V.C. - ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Za to wtorek albo czwartek będę miał wolny i pewnie zrobię sobie jakąś małą przejażdżkę solo. Zresztą takie samotne przejażdżki mają same dobre strony i działają kojąco na psychikę (przynajmniej moją). Poza tym nikt mnie na nich nie "organizuje" nie dyktuje co mam zabrać i co z tym robić i w ogóle uważam, że to wcale nie jest "głupio" pojawić się gdzieś pojedynczo na motocyklu... Nie znaczy to, że Was nie lubię czy coś w tym rodzaju - wręcz przeciwnie! Żałuję bardzo, że tak rzadko mogę spotkać się z Alexem, Tomkiem, Darkiem i innymi.

Aaaaale za to jeśli chodzi o sierpień - to przez całą pierwszą połowę mam urlop! Świetnie się składa RomanS, że akurat urodziłeś się w sierpniu1 :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój weekend???

Kolega zaprosił mnie na 30 urodziny F.G. BMW V.C. - ale chyba nic z tego nie wyjdzie. Za to wtorek albo czwartek będę miał wolny i pewnie zrobię sobie jakąś małą przejażdżkę solo. Zresztą takie samotne przejażdżki mają same dobre strony i działają kojąco na psychikę (przynajmniej moją). Poza tym nikt mnie na nich nie "organizuje" nie dyktuje co mam zabrać i co z tym robić i w ogóle uważam, że to wcale nie jest "głupio" pojawić się gdzieś pojedynczo na motocyklu... Nie znaczy to, że Was nie lubię czy coś w tym rodzaju - wręcz przeciwnie! Żałuję bardzo, że tak rzadko mogę spotkać się z Alexem, Tomkiem, Darkiem i innymi.

Aaaaale za to jeśli chodzi o sierpień - to przez całą pierwszą połowę mam urlop! Świetnie się składa RomanS, że akurat urodziłeś się w sierpniu1 :)

No to Wojtek mam nadzieje że zajedziesz do nas na kawę :)

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Oj dostalo mi sie dzisiaj, dostalo...jak w Kowalu wjechalem w ulewe tak sobie do Torunia zajechalem w strugach deszczu - wszystko schnie mokre i blee.. nie zdarzylem zalozyc p.deszczowki a pozniej juz tylko zacisnalem zeby i wio do domu...ale motorek czysciutki, ze hoho wszystkie robale sie odmoczyly :notworthy:

 

Pozdorwienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...