Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w związku z kumulacją imprez nasza grupa MB wymyśliła swoją ;) Pojechaliśmy przez Kcynię (dziękujemy zespołowi na rodzinnym pikniku za muzykę) do Żurawi. Tam wzieliśmy udział w imprezie dla okolicznych dzieciaków, był konkurs tańca, przejażdzki motocyklami (pasażerowie od 5 do 60 lat ;) ) kawa i kiełbasa z grlia. Ci co mieli niedosyt pojechali na kontrolę do Inowrocławia na zlot "Na Soli" spotkać kumpli i koooleżanki. W rejsie po pięknej ziemi Kcyńsko-Inowrocławskiej (przez Nakło, Paterek, Kcynia, Żurawia, Szubin, Łabiszyn) wzięło udział 12 motocykli, jedna trajka i jedna puszka ;)

 

UF, ale ukrop dzisiaj, spadam do piwnicy obrabiać fotki z wypadu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnej ciszy bo np. za dwa tygodnie jest zlot w Giżycku oraz mały zlocik w Chełmży czyli blisko i ślub Marka w Kiełbasinie więc sporo wrażeń i atrakcji.

 

A za tydzień jakiś zlot w G/D. Niewiele o nim wiem poza tym co tutaj przeczytałem:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=508&w=65930923

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co taka cisza :icon_twisted: za gorąco na pisanie :bigrazz:

a może dostałem tajnego bana i nic nie widzę :) ;)

 

Jakbys nie pił tego lewego śpirytusu to byś widział....... :icon_razz:

 

Nic nie piszą bo pracuja ,albo ściemniają ze pracują- z pewnościa to drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie chcecie sie umawiac na wypad weekendowy zrobmy tak jak zawsze - kazdy jedzie na wlasna reke a w poniedzialek bedziemy sie chwalic gdzie kto byl.

Udanego weekendu !!

 

PS Czy ktos mysli aby wybrac sie na Borki w tym roku (21-23 wrzesnia) ?

W zeszlym roku byłem jedynym reprezentantem naszego wojewodztwa.

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...