Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daras to wpadnij do mnie to się bujniemy.Możesz przyjechać około 14-tej to pojedziemy razem z Markiem.

Ja przed chwilą poskładałem Suzę ale bez bocznej owiewki bo gotowa bedzie dopiero jutro.A zaraz jadę do Toronto do Wilmatu po szybę do kasku.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daras to wpadnij do mnie to się bujniemy.Możesz przyjechać około 14-tej to pojedziemy razem z Markiem.

Ja przed chwilą poskładałem Suzę ale bez bocznej owiewki bo gotowa bedzie dopiero jutro.A zaraz jadę do Toronto do Wilmatu po szybę do kasku.

OK.o 14 jestem Edytowane przez Darek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

ja też już powróciłem ze zlotu w Toruniu!

szkoda że nie mogliśmy się spotkać dłuzej Mariusz :notworthy: bo byśmy więcej użyli tego zlotu :crossy: !

kurde żałuje teraz :icon_mrgreen: bo nie wiedziałem że będzie taka pogoda-to bym może na noc został.

Dojechałem do Włocławka-pogadałem jeszcze ze Zbyszkiem i planujemy zawięzić jakąś grupke we Włocku która będzie miała checi i czas żeby się spotkać pogadać i pośmigać razem i odwiedzić gościnnie kolegów w Toruniu czy Bydgoszczy :P !

 

P.S. Później postaram się wrzuć jakieś fotki a teraz w końcu napije się browarka.........

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Qna koledzy...ale mojej bedronie to fotki nie strzelili....:banghead:

Fajnie bylo Was spotkac i poznac...musimy sie kiedys umowic na wspolne polatanie...jak jutro nie zjada do fortu znajomi dojade do Wloclawka i tak mam wyjechac po szanowna rodzine, ktora wraca od Mamusi spod Lodzi..tak czy innaczej musze przez Wloclawek.

Jakby co moj tel. jest w profilu.

Pozdrowienia,

Alex (Piotr)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka bardzo udana.Rozkręciło się towarzystwo wieczorkiem i była fajna zabawa. :cool:

Do 6-tej prowadziliśmy pouczające rozmowy na korytarzu i w związku z tym sorki jeśli ktoś przez nas nie był w stanie zasnąć. :wink:

Mam nadzieję że będzie więcej takich spotkań integracyjnych. :icon_biggrin:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ok,a imprezka stawała się weselsza w miare połykania przezemnie kolejnych browarów , chyba 10,niewiem juz nie pamiętałem.Teraz razem z Wiolą leczymy obolałe nogi po wczorajszych występach na parkiecie trwających do 4.00.Podziękowania dla organizatora! :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja miałem przyjemność poznać kilku ludzi z forum w realu. chociaż musiałem sie szybko zrywać. było extra

 

szkoda tylko że nie poznałem alterego który ma xs-e pierwszą japonie którą dosiadłem po sprzętach z RWPG 15 lat temu , i nadaremnie wypatrywaną

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich, ktorzy byli w piatek, milo bylo poznac kilka nowych osob.

Weekend za nami i czas umowic sie na kolejne spotkanie.

Na pewno na swieconke w wielka sobote ale wczesniej zapraszam w czwartek do Fordonu. Pogoda ma sie utrzymac, wiec korzystajmy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...szkoda tylko że nie poznałem alterego który ma xs-e pierwszą japonie którą dosiadłem po sprzętach z RWPG 15 lat temu , i nadaremnie wypatrywaną...

 

No szkoda, żeśmy się nie spotkali.....

Ja - niestety - pracuje w weekendy, tak było i teraz. Byłem w piątek pomiędzy 18.00 a 23.00 i w sobotę od 19.00 do 23.00 ( w poniedziałek też do pracy...). Również nie poznałem wszystkich osobiście. Tyle działo się naraz w różnych grupach, że nie sposób było we wszystkim uczestniczyć...

Ale nic straconego! Mieszkamy niedaleko od siebie, na pewno się spotkamy w Toruniu lub w Bydgoszczy. Ja wybieram się teraz na "Moto-święconkę" u ks. Janusza w Fordonie w Wielką Sobotę bodajże o 13.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...