Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

trochę odbiegamy od tematu, ale też jestem ostrożny z wiarą w federalnych :bigrazz: a jak sam piszesz moto

zatrzymało sie poł metra od nich no to co mieli zrobić :banghead: zwykłe CB by wystarczyło zeby go taxi namierzyło nie zrobili nic wiecej co do nich nalezy i za to biorą kase. Powinni jeszcze przynieśc Ci koc podać kawe i odwieźć do domku jak w cywilizowanych krajach :D

 

a wracając do tematu tez chyba chetnie rozprostuje oponki, ten Fort wygląda ciekawie niestety też z pepsi bo na noc wracam na ciepłe nogi :icon_mrgreen:

Martwie sie tylko o pogodę z zapowiedzi nie ciekawie to wyglada, bedę czekał do ostatniej chwili :)

 

a wracając do tematu tez chyba chetnie rozprostuje oponki, ten Fort wygląda ciekawie niestety też z pepsi bo na noc wracam na ciepłe nogi :lalag:

Martwie sie tylko o pogodę z zapowiedzi nie ciekawie to wyglada, bedę czekał do ostatniej chwili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ruleś ale jak to nie z twojej winy

to koszty naprawy motocykla

poniesie ten facio z puszki??

 

NO TAK JUZ JEST ZGLOSZONA SZKODA DO UBEZPIECZALNI!!!

a z czyjej przeciez mi wymusil co mialem do wyboru albo w niego gwiznac albo polozyc moto wiec polozylem, sam policjant mowil na slowa ze facet mnie nie widzial policja mowie ale on mial pierszenstwo i ze jego obowiezakiem jest upewnienie sie ze nic nei jedzie.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruleś ale jak to nie z twojej winy

to koszty naprawy motocykla

poniesie ten facio z puszki??

 

 

Właśnie między innymi o to chodzi ,- Ruleś miales farta,że spisały ..*. goscia . Na tej podstawie możesz dochodzic swoich racji w ubezpieczalni . Natomiast gdybyś nie miał takiego farta , to tylko pomoc innych kolegów motocyklistów jako swiadków moze ci uratowac tylek od kosztów własnych naprawy . Może się zdarzyć,ze w szoku zanim sie pozbierasz,to juz dawno nie bedzie w poblizu żadnego innego swiadka ,( czy to przechodnia,czy innego samochodziarza ). po prostu jak tylko zobacza ,ze się podniosleś na nogi to sobie pojdą każdy w swoja strone i tyle zobaczysz świadków . Wtedy jak inni motocyklisci Ci nie pomogą to z ubezpieczalni nie dostaniesz nic ,- kompletnie nic ( mówie o OC ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andi ja wiem ze mialem farta ze popierwsze nei jechal tramwaj po drugie ze nikt na tory nie weszedl w czasie jak moto sie slizgalo ze policja byla obok ale poza tym mam duzo szczescia ze dwoch ludzi z wlasnej woli podeszlo do policjantwo i odrazu powiedzieli czyja to wina i jak to bylo i na podstawie tego policja sie tym zajela tak a nie inaczej.

I wiem ze trafilem akurat na te 10% spoleczenstwa ktore samo i z wlasnej woli przyszlo i pomoglo.

ale mysle i tak ze wyszlo na zero pech ze mialem wypadek wyrownal sie ze szczesciem ze udalo sie to zalatwic po mojej mysli.

teraz tylko pytanie jak mi szkody wycenia ??

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruleś nie boj nic.Kolega Prymek w zeszłym roku zaliczył szlifa na Banditce ,a z odszkodowania za częsci -wydech,owiewka,lusterko klamka gmoll i szubka skasował 8000.Więc było to ponad połowe wartosci jego moto.Więc luzik ,na takim czyms zawsze jest sie do przodu! :buttrock:

Edytowane przez Darek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruleś witaj w klubie.

Będzie dobrze.Moto się poskłada.

 

Dzieki dzieki no jak moto poskladam do kupy mam nadzieje ze uda nam sie kiedys ustawic na male smiganko . A moto pewnie ze sie posklada :biggrin:

 

 

Ruleś nie boj nic.Kolega Prymek w zeszłym roku zaliczył szlifa na Banditce ,a z odszkodowania za częsci -wydech,owiewka,lusterko klamka gmoll i szubka skasował 8000.Więc było to ponad połowe wartosci jego moto.Więc luzik ,na takim czyms zawsze jest sie do przodu!

 

no wsumei to mnie pociesza ze moze byc ladnie faktem jest ze ubezpieczalnia to jakis wynalazek :buttrock: GENERALI zobaczymy co oni zaproponuja jak bedzie lipa to na bezgotowkowe do serwisu moto pojdzie i bedzie jak nowe :clap:

pytanie tylko czy za ciuchy uda mi sie cos dostac???

 

Pozdro

Ruleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: :clap: Mam propozycję ,- niech każdy kto tu się wpisuje napisze miejsca z fotoradarami, wideokamerami ( szczegolnie tymi obrotowymi ) !!! - Juz sa !!! Wszystkie jakie znacie w Bydgoszczy , Toruniu i wszedzie tam gdzie wiecie, że są , ( może zaoszczedzić nam to parę punktów i troche kasy )-. ja zaczynam pierwszy :

 

1. - Obrotowa wideokamera na obydwu pasach ruchu ul. Planu Szescioletniego na wysokosci garazy ( ograniczenie do 40 km/h.)- ( uwaga !- takie obrotowe mogą złapac tablicę motocyklisty z tyłu !!! )

2.- Zwyky ( nieobrotowy )fotoradar na Szubińskiej ( Bydgoszcz ) przy zjeżdzie z wiaduktu na wysokosci zakładów lotniczych .) -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_twisted: :icon_twisted: Mam propozycję ,- niech każdy kto tu się wpisuje napisze miejsca z fotoradarami, wideokamerami ( szczegolnie tymi obrotowymi ) !!! - Juz sa !!!

 

 

Ja korzystam z tego:

 

http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/...y/bydgoszcz.htm

http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/...adary/torun.htm

http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/...y/wloclawek.htm

 

Jak znacie nowe miejsca to aktualizujcie te dane na stronie:

http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/

 

Wiadomo, ze jeżdżąc po regionie wiemy pierwsi i nowych "niespodziankach".

Nie martwcie się, ze takie informacje są nielegalne. Przedstawiciel policji powiedział, że nie ma nic przeciwko istnieniu takich stron. Oni sami zamieszczaja gdzies mape z fotoradarami bo uważają, że sama ich obecność podnosi bezpieczeństwo na drodze a o to im chodzi, nie o kasowanie mandatów...

 

P. S. Andi! Tak naprawdę to wszystkie są obrotowe. Zależy w którą stronę je przekręcą...

Edytowane przez alterego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. S. Andi! Tak naprawdę to wszystkie są obrotowe. Zależy w którą stronę je przekręcą...

 

 

 

Tak ,ale niezupełnie .Poważnie sprawe trakując ,- są takie ,które przestawiają recznie i są takie ( typ angielski ) z ruchomym obiektywem w szklanej kuli ,- takie własnie są zamontowane od niedawna na Planu 6-Letniego w Bydgoszczy . Takie to mają czujniki i obracają sie w tej szklanej kuli na wszystkie strony - ( nie sposób od nich się wymigać !!! Nie pomoże brak przedniej tablicy. - Niestety ! :icon_razz: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...