Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widze tu-> http://www.motobydzia.com/

i tu -> http://forum.motocyklistow.pl/zloty-motocy...006-t40093.html

Impreza odbywa sie 29.04-30.04 a nie 1.05. Chyba ze wybieracie sie na inna :D

Niestety nie będę w Pieckach ale otwarcia sezonu nie ominę.

Ciho wszystko znajdziesz tutaj http://motodawcy.com/index.php?site=showme...=7&sid=0&did=58

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D a bylem swiecie przekonany ze jedno z drugim sie laczy. No ciekawe co przed Auchanem wykombinuja, zeby tylko rozpoczecie po dojazdu na parkng nie zamienilo sie w siedzenie na betonie...bez wiekszego celu. Pewnie czesc ludkow przedluzy sobie zabawe w pieckach i sie zjawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie do zobaczenia 1 maja w Bydgoszczy :P tylko czemu znowu zmienil miejsce imprezy :D czy pod Łuczniczką było źle :) chetnie poznam forumowiczów piszących tutaj, może jakoś się spotkamy na miejscu :clap: ja będe żółtym fazerem troche innym niż wszystkie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie do zobaczenia 1 maja w Bydgoszczy :clap: tylko czemu znowu zmienil miejsce imprezy :D czy pod Łuczniczką było źle :) chetnie poznam forumowiczów piszących tutaj, może jakoś się spotkamy na miejscu :clap: ja będe żółtym fazerem troche innym niż wszystkie :clap:

 

 

ja będę bordowym CB 500 - taki sam jak wszystkie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czemu znowu zmienil miejsce imprezy :D czy pod Łuczniczką było źle

Impreza jest darmowa, otwarta dla wszystkich a fundusze trzeba zdobyc. Poniewaz Auchan obchodzi rocznice swojego istnienia zgodzil sie polaczyc impreze i ja dofinansowac. Ja musze byc wczesniej na Ugorach wiec nie moge czekac za wyjazdem sprzed BMW WMC, do zobaczenia.

Michal

Mam nadzieje ze bedzie pogoda. Ma sie ochlodzic, ale czy bedzie deszcz ? oby nie, przez ostatnie 7 lat 1 maja byl pogodny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal

Mam nadzieje ze bedzie pogoda. Ma sie ochlodzic, ale czy bedzie deszcz ? oby nie, przez ostatnie 7 lat 1 maja byl pogodny

 

 

Codziennie obserwuję tą pogodę na Onecie...i codziennie się zmienia :D ale mam nadzieję,że w poniedziałęk padać nie będzie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 maja o 8.00 zbiórka w Clubie BMW Veteran.Wyjazd o 8.15 do Bydgoszczy. Ja jadę bez względu na pogodę.Nie przepuszczę takiej imprezki.Pozdrawiam.Do zobaczenia.

Witam!

jestem z Włocławka i też się wybieram na rozpoczecie do Bydgoszczy!

moge sie do was dołączyć :( ??bo niestety jak narazie sam z plecaczkiem sie wybieram!

jeśli tak to powiedzcie na jakiej ulicy jest ten klub żebym wiedział gdzie się stawić!

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jestem z Włocławka i też się wybieram na rozpoczecie do Bydgoszczy!

moge sie do was dołączyć :( ??bo niestety jak narazie sam z plecaczkiem sie wybieram!

jeśli tak to powiedzcie na jakiej ulicy jest ten klub żebym wiedział gdzie się stawić!

Pzdr.

Jak będziesz jechał przez most to za nim cały czas prosto.Potem będzie zakręt w prawo na Gdańsk a za nim prosta i światła.Na światłach skręcisz w lewo.To jest ul.Chełmińska.Jadąc nią cały czas prosto dojedziesz na Wrzosy.Na pewno zobaczysz tam jakiś kolesi na moto więc trafisz na bank.Jakby co to dzwoń.Mój numer jest w profilu.Pozdro.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz jechał przez most to za nim cały czas prosto.Potem będzie zakręt w prawo na Gdańsk a za nim prosta i światła.Na światłach skręcisz w lewo.To jest ul.Chełmińska.Jadąc nią cały czas prosto dojedziesz na Wrzosy.Na pewno zobaczysz tam jakiś kolesi na moto więc trafisz na bank.Jakby co to dzwoń.Mój numer jest w profilu.Pozdro.

Witam!

dzieki za info i szczegółowy opis :( !

powinienem trafić a jak nie to będę dzwonił!

ale podaj mi na wszelki wypadek na jakiej to jest ulicy dokładnie!

Także jestem tam nawet przed 8!

już się nie mogę doczekać :buttrock:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

dzieki za info i szczegółowy opis :( !

powinienem trafić a jak nie to będę dzwonił!

ale podaj mi na wszelki wypadek na jakiej to jest ulicy dokładnie!

Także jestem tam nawet przed 8!

już się nie mogę doczekać :buttrock:

Pzdr.

To jast Chełmińska.Jak będziesz nią jechał to w pewnym momencie będą tory kolejowe.Przejedziesz przez nie i z 20m dalej bedzie skrzyżowanie na którym nadal jedziesz prosto.Po lewej będzie market Netto i stacja benzynowa.Jakieś 50m za skrzyżowaniem będzie zjazd w prawo w polną drogę a tam jest Fort w którym mieści się siedziba klubu BMW Veteran.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jast Chełmińska.Jak będziesz nią jechał to w pewnym momencie będą tory kolejowe.Przejedziesz przez nie i z 20m dalej bedzie skrzyżowanie na którym nadal jedziesz prosto.Po lewej będzie market Netto i stacja benzynowa.Jakieś 50m za skrzyżowaniem będzie zjazd w prawo w polną drogę a tam jest Fort w którym mieści się siedziba klubu BMW Veteran.

No teraz to już na bank trafie :buttrock: !

dzieki za info i pomoc!

oby tylko pogoda była ale tak czy tak jade :(

dozobaczenia :flesje: !

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...