Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja równiez dziekuję tym którzy przybyli na spotkanie.Mam nadzieje że nasze grono wkrótce się powiększy.Robi się coraz cieplej więc może w najblizszym czasie pośmigamy razem.Jeśli chodzi o wypad nad morze w majowy weekend to jak jesteście chłopaki zdecydowani to dajcie znać bo trzeba zarezerwować nocleg.Pozdrawiam.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pogoda jest juz całkiem całkiem ale co z tego jak mój sprzęt jeszcze stoi w warsztacie bo stelaze nie gotowe.Może w sobotę będę mógł już pośmigać ale jak znam zycie to raczej watpliwe.Jak juz będę wiedział coś więcej to zadzwonie do Ciebie Michale.Napisz jeszcze co z tym wypadem nad morze bo trzeba zarezerwować domek.Pozdrawiam.

A jesli chodzi o browarka to zawsze jestem chętny.Może być nawet w sobotę.

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze co z tym wypadem nad morze bo trzeba zarezerwować domek.

 

Musze jeszcze uzgodnic z wladzami wyjazd. Jesli bym mial jechac to we wtorek od rana i tylko na jedna noc z 2 na 3 V.

Ja tez wybieram sie do warsztatu z motocyklem - zobaczymy co to bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów :( .Coś nie mogłem się odnależć na tym nowym forum,ale już powoli dochodzę do siebie :) .Co do spotkania w H-D,to prawda że coś się w końcu w tym naszym Toronto :bigrazz: ruszyło,lecz martwi mnie trochę że jest nas narazie tylko 3.Czy niema w toruniu żadnych innych motocyklistów chcących w więkkszej grupie polatać na moto?????????????Czekamy na więcej waszych postów.Pozdro4all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZesc !!

W piatek wroce dosc pozno ok 22 to byloby mi ciezko zdazyc. Poznalem wczoraj 2 motocyklistow z mojego osiedla, maja najlepsze motocykle z mozliwych i jak sie uda przyjda z nimi do HD (Marcin i Lukasz).

Moze zorganizujemy spotkanie w sobote o 19 - wtedy zadzylbym ich powiadomic i sie umowic> Od jutra ma byc deszcz i ochlodzenie wiec pozostaje tylko pub !

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to paczka nam się powiększy.Przegląd zrobiony i OC zapłacone.Czekam jeszcze na stelaże do kufrów i zaczynam śmigać.Umówimy się konkretnie przez telefon.Jak juz będę miał moto w domku to zadzwonię Michale.Do zobaczenia.Pozdrawiam.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki i dziewczęta :banghead: Pogoda coraz ładniejsza a my jeszcze nie pośmigaliśmy :flesje: Z niecierpliwością czekam na wypad z wami koledzy :D .Dziś byłem z kolegą w Lipnie i kupił GS500,także jest nas już czworo,a niebawem jeszcze trzech kolesi planuje szybki zakup MOTO,więc nasze grono napewno się powiększy ;) Pozdrawiam wszystkich serdecznie :smile: Ps:Dlaczego nie dostaję info na maila o nowych postach,skoro Wł tą opcję????????.Jak ktoś wie to niech napisze.Narka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już odliczam dni do śmiganka.Widzę że powolutku powstaje niezła ekipa.Mój kumpel na EN500 też z nami polata. :smile: Ja tez nie dostaję powiadomienia Pawle.Nie znam przyczyny.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...