Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Michał - wierz mi Twoja Kawa to lubi :biggrin:

wręcz bym powiedział, że jest do tego stworzona :)

 

dzieki za spotkanie - nastepnym razem nie jezdze z Wami bo szkoda tak sprzet katowac :(

milej pracy po swietach

 

moim zdaniem nie katowanie zx9r to jak oduczanie psa szczekania.. aczkolwiek... co wg Ciebie znaczy "katować" ..możliwe że mamy inne słowniki ;) katuje to Pawełek fazeroskutera na 1 po mieście :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wręcz bym powiedział, że jest do tego stworzona :)

moim zdaniem nie katowanie zx9r to jak oduczanie psa szczekania.. aczkolwiek... co wg Ciebie znaczy "katować" ..możliwe że mamy inne słowniki ;) katuje to Pawełek fazeroskutera na 1 po mieście :)

 

tak,, na pól sprzęgle koło żulików hehe

 

ja np nie katatuje :icon_rolleyes:

 

 

ps Grg- ten filmik w powitalni :clap: przehuj nindzia,,,,,,, dobra łodsuńta sie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety moją bidulke zakatowałem do zobaczenia na mieście góra za dwa tygodnie mam nadzieje że do tego czasu już będzie gotowa

 

A co się stało się ?

 

Czy ja katuje? Eee : musi oddychać pełną piersią :icon_razz: Jakoś mam sentyment do toruńskiej Starówki :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wygrzebię z roboty, zobowiązań, kłód pod nogi i kupię trochę czasu na bezcelowe latanie w ta i nazad po CT, to się jakoś zamelduję.

Będę jeździć z puszką chyba i zbierać na kończący się napęd (o sprzęgle jeszcze nie myślę :evil: ), pewnie będzie RK zamiast DID :( . Na choleRę tyle latałam, $%&*@ :icon_evil:

 

Chyba, że ktoś ma wybitnie korzystny cenowo dostęp do zestawów, łańcuchów :icon_question: :bigrazz:

 

 

------------

Jak będzie Wam się nudzić, wpadnijcie w sobotę na Rynek Nowomiejski na Motoserce (11.00-17.00), a wieczorem do Lizard Kinga. ;)

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..............................................................

Chyba, że ktoś ma wybitnie korzystny cenowo dostęp do zestawów, łańcuchów :icon_question: :bigrazz:

..............................................................

rocznik, model sratytaty na PW, ale nic nie obiecuje :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem sie pytac czy moge z kims kiedys polatac ale jak przeczetalem ze macie takie tempo

 

( nastepnym razem nie jezdze z Wami bo szkoda tak sprzet katowac :( )

 

to stwierdzam ze moim komarkiem nie mam sie co pokazywac... :icon_eek:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem sie pytac czy moge z kims kiedys polatac ale jak przeczetalem ze macie takie tempo

 

( nastepnym razem nie jezdze z Wami bo szkoda tak sprzet katowac :( )

 

to stwierdzam ze moim komarkiem nie mam sie co pokazywac... :icon_eek:

E bez przesady, nie trzeba przeciez katowac. wystarczy sprawniej i z wyczuciem operowac gazem i biegami ;-))) i nie bedzie katowania ;). Ja dzis mam w planie polatac z Michałem w kierunku na CB (pewnie do mostu na Fordonie) kolo 19-20. Jak dasz rade do dawaj znac

 

My napewno nie bedziemy miesli zabojczego tempa...jeszcze dlugo dlugo nie...przynajmniej ja ;)

 

treb0r

Edytowane przez treb0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...