Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy jest ktoś chętny na wyjazd 11.07.2010 do brna na rundę superbike chętnie sie przejade tylko samemu to tak niebardzo proponuje nawiązanie dyskusji na ten temat zorientuje sie w szczegółach i jak ktoś będzie zainteresowany to chętnie z nim poklikam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy jest ktoś chętny na wyjazd 11.07.2010 do brna na rundę superbike chętnie sie przejade tylko samemu to tak niebardzo proponuje nawiązanie dyskusji na ten temat zorientuje sie w szczegółach i jak ktoś będzie zainteresowany to chętnie z nim poklikam

 

 

coś tam myśle, ale to narazie za odległe czasowo...

 

 

 

 

ps. Wy z tymi "kaskami" :wink: się wypchajcie- ja wczoraj byłem w Suzuki po pokrowiec na moto i pajączka do mocowania kasku. Co sie okazało, że byłem 100000 klientem i w nagrode dostałem nową Hajabuse(białą) z gmolami i sakwami i troche frędzli tez mi dali(ok 750 gram) :icon_idea:

 

ps1 lodów nie było :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś takie moto i nikt tam Ci loda nie zrobił :icon_question: :bigrazz:

W Copernicusie do kasków były lody gratis. :icon_razz:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy jest ktoś chętny na wyjazd 11.07.2010 do brna na rundę superbike chętnie sie przejade tylko samemu to tak niebardzo proponuje nawiązanie dyskusji na ten temat zorientuje sie w szczegółach i jak ktoś będzie zainteresowany to chętnie z nim poklikam

 

Tez nad tym myslalem ale raczej o MotoGP (15. sierpnia). Jak bylem chyba z 4 lata temu to postanowilem ze moj nastepny wyjazd na MotoGP bedzie juz motorem:) W tym sezonie wlasnie taka okazja sie nadaza:)

Bilety najlepiej kupic u Drandysow http://www.grandysduo.com.pl/ Ceny biletow takie ja by sie kupowalo bezposrenio z AutomotodromoBrno, a z tego co pamietam to chyba jeszcze kurier byl za darmo. Ale na torze przed wejsciem tez by nie bylo problemu z dostaniem wejsciowek w kasie.

Ze swojej strony polecam miejscowke na odcinku Starobrno (czyli na mapce Sektor C), chyba najdluzej mozna sledzic zawodnikow i dzialy sie tam ciekawe rzeczy:) Aaaa, a na przeciwko byl ogromny telebim wiec sliedzilo sie wszystko co sie dzieje na torze :-)

W poblizu znajduja sie chyba 2 pola namiotowe, a przed torem ogormny parking (chyba z godzine chodzilem i podziwialem maszyny ;-) ) Ja natomiast kimalem z kumplem w aucie na stacji benzynowej przy autostradzie ;)

treb0r

Edytowane przez treb0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, farciarze od garnków - parę pytań: JAKIE modele (konkrety, bo firmę to "se" możecie wiecie gdzie... :bigrazz: ) i KTO organizował testy, hę? Fot do dokumentacji nie robili? :icon_twisted: Tak tylko ciekawa jestem...

 

Pytanie drugie i poważne (bo nie rozumiem tego zupełnie) - co Was tak ciągnie do tego Copernicusa? :icon_eek: Nowy punkt lansiarzy w CT, bo nie wiem, coś się zmieniło? :icon_rolleyes: Choć już w zeszłym roku jakiś pociąg mieli niektórzy w rejony Galerii...pospieszny, osobowy, nie pamiętam.

 

 

 

 

 

 

:bigrazz:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy jest ktoś chętny na wyjazd 11.07.2010 do brna na rundę superbike chętnie sie przejade tylko samemu to tak niebardzo proponuje nawiązanie dyskusji na ten temat zorientuje sie w szczegółach i jak ktoś będzie zainteresowany to chętnie z nim poklikam

 

Wstępnie - tak, chętnie. Czemu nie. :lalag:

 

Czasu jeszcze masa, ale wrócimy do tematu.

Przypomnę się z tym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co? Lody, bita smietana, koktajle, i inne slodkosci u Sowy ;-)

 

Cukiernia Sowa w Copernicusie to teraz nieoficjalny klub motocyklistow

 

To do zobaczenia przy innych okazjach, kiedyś gdzieś. :)

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

do wszystkich zainteresowanych wyjazdem na sbk brno

wiecie niby czasu dużo ale to moment zleci poza tym proponuje uzbierać troche kaski i pójśc grubo czyli karnet vip jedyne 180 euro ale za to wstep do padoku i takie tam fajne wypełniacze czasu zreszta na stronie grandysa jest opisane szczegółowo za co sie płaci taką kase ja jestem za opcja ze jak juz to lepiej troche pociółać i sie dobrze potem bawic co wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle intensywnie o Brnie, ale narazie bez deklaracji żadnych. Do 07 jeszcze daleko.

 

 

 

 

 

Jakieś plany na piątek?Radio WaWa zapowiada ciepły i słoneczny :-]

Jakby ktoś miał ochote przewietrzyć d*pska po 16:00 do hmm...różnie bywa :cool:

Będę stacjonować o 16:00 oczywiście na Lukoilu Lubickim, stęskniłam się za ławką :bigrazz:

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś plany na piątek?Radio WaWa zapowiada ciepły i słoneczny :-]

Jakby ktoś miał ochote przewietrzyć d*pska po 16:00 do hmm...różnie bywa :cool:

Będę stacjonować o 16:00 oczywiście na Lukoilu Lubickim, stęskniłam się za ławką :bigrazz:

 

Ławkę Jetową wypada "obsikać", ale na chwilę. Postaram się, choć do końca tygodnia codziennie mam robotę dwa w jednym, za się i za chorowitą pierdołę płci męskiej z firmy.

 

Media kłamią, na potęgę, ale Tobie nie. :bigrazz: (Dam znać, Kinia, w piątek do południa. I jak będę, to przywiozę, przydadzą Ci się na lato, nietykane, nielizane, jak zostawiłaś, tak są :bigrazz: )

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...