Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Wy tak o tych górkach i nartach piszecie i piszecie a nikogo jescze u Nas nie widziałam, dalej zbierac dupska i do na Śląsk spanko, papu i coś wyskokowego sie znajdzie a w Beskidy jakieś 70 km, ładne i długie górki a i grzańca jest gdzie wypić!!!!!

 

Pozdrawiamy :bigrazz:

 

 

aaaaaaa TAAAA- nic sie nie odzywa przez pół roku i dzis specjalnie!! bo liczysz na życzenia- musiałas się przypomnieć nie?? :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

dziekuje Grass :*

 

Marek: wymienie, wymienie nie bojties- bedzie czas bedzie pora :icon_idea:

 

 

ps. wodniki to ludzie którzy sa odpowiedziali i spokojni z natury- tak mi cygańska wróżka kiedys powiedziała jak byłem na nartach w Wąchocku(latem ubiegłego roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaa TAAAA- nic sie nie odzywa przez pół roku i dzis specjalnie!! bo liczysz na życzenia- musiałas się przypomnieć nie?? :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

dziekuje Grass :*

 

Marek: wymienie, wymienie nie bojties- bedzie czas bedzie pora :icon_idea:

ps. wodniki to ludzie którzy sa odpowiedziali i spokojni z natury- tak mi cygańska wróżka kiedys powiedziała jak byłem na nartach w Wąchocku(latem ubiegłego roku)

 

 

heheheh bo Ci przypomnę kilka dni wstecz :biggrin: a życzenia dostałam i podziękowałam a nabazgrałam booo przy urodzinach wyjątkowo czas miałam hehehe nie czuje jak rymuję.

A jesli chodzi o sporty zimowe to właśnie siedzę w domu ze zwichniętą nogą, snowboard mnie porwał ale i tak polecam :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! co sie z Wami dzieje ? spotykacie sie jeszcze ? dotarliscie na stok ?

Ja w tym roku jeszcze na nartach nie jezdzilem, na poczatku marca moze wypali wyjazd na Slask do Asi na narty.

W weekend postanowilem odpalic ninje ale po ponad 2 mies. stania jedynie rozladowalem aku do konca i musialem sobie odpuscic :( teraz postaram sie co miesiac max 1,5 podladowac.

Czekam z utesknieniem kiedy znow sie wspolnie polansujemy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera dlaczego w czwartek :icon_question: :icon_exclaim: :banghead:

a nie mozna w sobote :icon_question: :wink:

solenizanci spóźnione :notworthy:

aaa juz wim dlaczego w czwartek :icon_razz: ale moze lepiej w sobote :icon_twisted:

i nie piwko tylko dwa, trzy.........ście :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img52.imageshack.us/img52/6369/dsc00020c.jpg

 

odpalił dziś TLreske- jak pięknie chodzi- kiedy wiosna?>? DAWAĆ!! :icon_idea:

 

a w czwartek moze pizza/ piwo w CT?? wieczorową porą?

Co towarzystwo na to?

 

Taa odpalił.. Ponoć w Kałdusu we trzy traktory (te 200KM) ciągli TLReske i ni uja :bigrazz:

 

Mariusz... Żyjesz jednak - już się martwiłem.. :biggrin:

 

A ten czwartek to kameralny ma być - na lajta.

 

U mnie np. sobota odpada bo żona ma.. ten tego imieniny :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie prosze dokladniej gdzie i o ktorej jest spotkanie w czwartek a gdzie w sobote bo ja nie kumam i pozniej wszystko kolo nosa przechodzi...

Jesli chodzi o pizze to moze w tej pizzerni Capri niedaleko nalesnikarni Manekin - nie pamietam ulicy - Prosta ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...