Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yeti też mam takiego co mnie może zdepnąć :lalag: razem jest 8szt plus Skowycz-jeszcze chwilowo.

Jutro możecie przylecieć do mnie na kawe,chata wolna :bigrazz: Chyba ,że włoże nogę w buta to polatam z Wami. :biggrin:

Ps.Oczywiście zaproszenie dla wszytskich chętnych.

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odpada, może jutro wieczorkiem polecimy :icon_question:

 

 

chetnie :lalag: ale nie koniecznie tak pozno dobra??? :icon_mrgreen:

wiesz ze Ja chodze wczesnie spac bo pozniej jestem nie do zycia :icon_twisted:

 

Yeti też mam takiego co mnie może zdepnąć :lalag: razem jest 8szt plus Skowycz-jeszcze chwilowo.

Jutro możecie przylecieć do mnie na kawe,chata wolna :bigrazz: Chyba ,że włoże nogę w buta to polatam z Wami. :biggrin:

Ps.Oczywiście zaproszenie dla wszytskich chętnych.

 

 

Jasne ale bylo by milo jak bys jednak wbila noge w kalosza :flesje: i choc chwole z nami pojechala :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To moze i ja si? do was podlacze?

 

Dzi? spotkala mnie osobista tragedia.

Ja...

ciezko nawet wypowiedziec...

Ja dzi?... nie wyjechalem sprzetem na ulice...

 

Duzy szok dla organizmu, wiecie?

Mrowiennie miesni..

Klopoty z oddychaniem...

Dzwonienie w uszach...

 

Nie jest lekko...

 

Mysle, ?e polatanie jutro dobrze mi zrobi...

Mozemy?

 

 

Keryn,a? si? pop?aka?am ze ?miecjhu!Wydrukuj? i zachowam na pami?tke!

Dzieki za mi?e s?owa!

Taka ze mnie psia mama,wola?am si? przewróci? ni? uszkodzi? malca.

Tutaj sprawca wypadku Skowycz(z prawej) i jego siostra Grubcia-jej ju? z znami nie ma. :(

sprawca wypadku

 

To ja sie zajebiscie ciesze, ze sie Tobie spodobalo :icon_biggrin:

Najlepszym lekarstwem jest smiech (ktory sie pojawia gdy objezdzasz na jednym kole sznurek samochodow! :crossy: )

Do zobaczyska!

 

No to jeste?my wst?pnie ustawieni :icon_mrgreen:

 

Chlopacy,

Dajcie cosik znac, gdy juz bedziecie startowac z Bydzi, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miłego weekendu, motórzyści, ja robię wypad, wykop, spad, odpadam, będę poza Toronto na :flesje: i :crossy:

 

 

Dzisiaj było widać, kto ma smycz na szyi, wczoraj 20, dziś my we dwie z Kinią :icon_twisted:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miłego weekendu, motórzyści, ja robię wypad, wykop, spad, odpadam, będę poza Toronto na :flesje: i :crossy:

Dzisiaj było widać, kto ma smycz na szyi, wczoraj 20, dziś my we dwie z Kinią :icon_twisted:

 

Ja dopiero teraz wróciłam :crossy: zimno było mimo bluzy, kalesonów...teraz przez najbliższe dobre kilka dni jestem zmuszona odstawić 2oo. Pewnie dopiero na Borki się ustawimy.

 

A dziś rzeczywiście pustka na toruńskich asfaltach :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tak - jeżeli chcecie się umawiać w Toronto na latanie w piątek popołudniową porą, to najwyżej na kofeinę. Jazda w korkach i przeciskanie się między autami to marne śmiganie. Centrum bedzie zawalone w kierunku jedynego mostu, a Rubinkowo (tam, gdzie ów Lukoil) może być ciasnawe w kierunku Warszawy, w odwrotną stronę (na Łódź, Poznań) Szosa Lubicka jest też dupna, bo remontują i w pewnych miejscach z trzech pasów robi się jeden. Piątek na ulicach Toronto do godziny 18.00 jest średnio szczęśliwy, więc radziłabym późniejsze. O ile w jeden, dwa motocykle to przyjemnośc nawet, o tyle w kilka w korkach to "tak se". ;) Zresztą Butterowa sama wie, więc lepiej skorzystajcie z tej kawy u niej :D

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...