Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko Tomuś droczę się!!!!!!! :cool:

ale co ty też chcesz być w niedzielę plecaczkiem Tomka? :crossy: :biggrin:

 

w życiu toż to wariat i brawurant :icon_biggrin: - miał juz 2 wypadki w tym jeden poważny- chociaż w sumie można by było sie piwka napić ;)

 

 

nie no tak na serio ja też jade- także mnie tez dołączcie do wyjazdu, chyba ze mnie nie chcecie i mnie nie lubicie :flesje:

 

ja tam jade obojętnie jaka pogoda...

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartez nie znasz wszystkich szczegółów bo zaliczyłem 4 gleby ale jako ninja wyszedłem z tego bez szwanku.;-) A może wezmę Was wszystkich zapakuje w kufry. Atrakcją wyjazdu będzie testowanie nowego Fireblade'a Marka hehe. No to do niedzieli. Módlcie się o piękną pogodę.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbilismy sie na inne watki, tu zabraklo tematu, ale mysle ze nasz moderator wkrotce to uporzadkuje. Pawel ktory zalozyl temat i zorganizowal spotkanie juz nie pojawia sie tu ani na miescie a my z Tomkiem zostalismy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grass dzięki za pamięć w związku z tym że nie mam moto niestety zaplanowałem sobie już wcześniej weekend i jade do mojego plecaczka do Olsztyna, tak że szerokości :P i pogody przedewszystkim.

Ale pamiętajcie: nie ma złej pogody - są tylko źle ubrani motocykliści :icon_biggrin: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brrr - z tym ze pogoda ma byc to tak do konca nie wiadomo - moga byc przelotne opady deszczu i sniegu z deszczem - czy na pewno warto obrac tak daleki wypad ?

Ale nie zrazajcie sie - motocyklista musi byc twardzielem, inaczej bedzie tylko na letnich paradach i posezonowych imprezach motocyklowyc...

Ja jeszcze nie wiem czy dam rade sie wyrobic - skontaktuje sie jeszcze.

A tak na marginesie - nie wiem czy powinienem to pisac na glos - czy jest to odciaganie obywateli od urn wyborczych ? Jesli tak to lepiej ustalic godzine wyjazdu na wczesniejsza bo do 11 to moze jeszcze ktos cichaczem zdazyc...

 

ile do tej Bydzi można latać, prawie z zamkniętymi oczami :icon_biggrin:

prawie robi wielka roznice ale chyba mnie jeszcze nikt nie przebil w ilosci wyjazdow do Bydzi ? Szczerze to mnie sie ta trasa wcale nie znudzila i uwazam ze jest super jak na nasze warunki drogowe.

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tu powinniśmy obgadywać wypady i inne sprawy a nie np. w temacie o lataniu po Toruniu gadamy o wyjazdach tak jak teraz do Malborka albo w Imprezie o jeżdżeniu po lesie na enduro. A z resztą niedługo szanowny Moderator mnie zbanuje za spamowanie z przynudzaniem.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ci Kinga konkretów brakuje, hę? Czytaj, dziewczę, czytaj :banghead: (i kombinuj ten bak szybciutko! :eek: )Jest napisane Malbork niedziela, godzina do wyboru też opisana (mi wsio rawno), Tomek podał 11.00, więc 11.00. Miejsce - skoro na "jedynkę", to np. stacja Shell na Grudziądzkiej. Ile jest chętnych? - Ty, Darek, Tomek (z fajnym plecaczkiem ;) ), ja. Pewnie też nie będę sama. Z tego co wiem - Michał ma troszkę pracy w weekend, ale może się zdecyduje (sam zresztą pewnie napisze), Ruleś nie może, Eliza ma w opisie gg, że Szczecin, więc pewnie jej nie będzie...Wirosiowi 2oo trzeba skombinować ;) W czym więc problem?

 

Ale jeżeli ktoś wybiera trasę z motobydzią - ok:) (tylko - wybaczcie mi i niech nikt sie nie obraża - ile do tej Bydzi można latać, prawie z zamkniętymi oczami ;) No, chyba ,że o ludzi chodzi, to rozumiem ;) )

pozdrawiam

No masz racje jest jeden konkret na niedziele,a co z sobota :D ?? A Co do niedzzieli to jestesmy ustawieni--> 11 na Shellu najprawdopodobniej bede z moim plecaczkiem,mam nazieje ze dam rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek calkowicie sie z Toba zgadzam

po czesci umawiamy sie tu, troche na polataniu po Toruniu

 

a wiec niech sie stanie :)

 

tu bedziemy sie umawiac na wypady, zloty itp

na imprezy w temacie impreza

 

temat pokrecenia sie po toronto niech zostanie jeszcze do jutra

bo tam sie umowiliscie na niedzielny wypad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panie Moderatorze :)

Mam nadzieję że wszyscy to zrozumieja i nikt nie będzie miał żalu.

 

Nasz 06derat6r 1est na13e-szy :D :) :flesje:

 

Nasz 06derat6r 1est na13e-szy :) :) :icon_razz:

 

To szyfr. Nasz moderator jest najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek calkowicie sie z Toba zgadzam

po czesci umawiamy sie tu, troche na polataniu po Toruniu

 

a wiec niech sie stanie :flesje:

 

tu bedziemy sie umawiac na wypady, zloty itp

na imprezy w temacie impreza

 

temat pokrecenia sie po toronto niech zostanie jeszcze do jutra

bo tam sie umowiliscie na niedzielny wypad

 

a Ty z nami nie śmigasz??

 

moto odebrane z serwisu??

 

dawaj do Malborka i może nad Morze.......(biore kąpielówki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...