Skocz do zawartości

Cosik ostatnio pusto w 2OO


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem wszechobecny brak czasu (praca, szkoła, sesja, rzymianie), sam ostatnio rzadko bywam w kółkach, a gdy już zaszczyciłem swoją obecnością ów zacne miejsce to okazywało się, że są 3 osoby na krzyż albo nikogo :? Może warto byłoby odświeżyć troszkę pamięć i przypomnieć sobie jak wyglądają stare, zakazane, zapijaczone i oślizgłe mordy?? :P

 

Proponuję aby wszyscy zainteresowani stawili się w dniu 24.02.06 ok godziny 20.00 w celu wprowadzenia do organizmu zawartości kubasa, którą stanowi złocista ciecz zwana powszechnie piwem.

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem wszechobecny brak czasu (praca' date=' szkoła, sesja, rzymianie), sam ostatnio rzadko bywam w kółkach, a gdy już zaszczyciłem swoją obecnością ów zacne miejsce to okazywało się, że są 3 osoby na krzyż albo nikogo :? Może warto byłoby odświeżyć troszkę pamięć i przypomnieć sobie jak wyglądają stare, zakazane, zapijaczone i oślizgłe mordy?? :P

 

Proponuję aby wszyscy zainteresowani stawili się w dniu 24.02.06 ok godziny 20.00 w celu wprowadzenia do organizmu zawartości kubasa, którą stanowi złocista ciecz zwana powszechnie piwem.[/quote']

 

ty to masz chyba jakąś prowizje od griszy :twisted: :twisted: :twisted: :arrow: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem we wtorek z kumplem, po dwa piwka wypiliśmy a później u niego w akademiku się dopiliśmy ;P

 

Było moze z 10 osób, później troszke mniej, ale nie aż totalna klapa. Jak bedzie można to wpadne, zasile szergi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to ów pub jest niedaleko dworca zachodniego? Proszę o sprostowanie jeśli nie.

Prawdopodobnie weje tam po zajęciach na APS w sobotę tj. 25.02 - chętnie kogos poznam jak tam będzie. Z tym że raczej będę bardziej w godzinach 15-17 bo później jadę w miejsce noclegowania (grzecznościowe lokum więc nie chcę sprawiać kłopotów).

 

[ Dopisane: 27-02-2006, 09:06 ]

No i poszedłem. Tylko okazało się że otwierają od 18 (to po pierwsze), a ja byłem koło 17, a nawet jak bym był po 18 to szykowała się impreza zamknieta (po drugie). Zatem chyba nie było mi dane nikogo tym razem poznać. No cóż co się odwlecze ...

Pewnie będzie jeszcze nie jedna okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...