Skocz do zawartości

Co myślicie o tym kombinezonie FLM? ( kombinezon, kombi )


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Siemasz Kosa !

 

Cena jest OK ale za caly kombinezon mie tylko jak na zdjeciu sama kurtke.

 

moge zapewnic Cie o wysokiej jakosci produktu ktory nalezy do najlepszych ( chyba drugie miejscs ) w tescie jaki przeprowadzil niem. Motorrad w cenia do 500 ,- €.

 

I-sze miejcse Corax

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"UWAGA: w tej aukcji licytujesz tylko kombinezon (bez kasku i butow jak na zdjeciu)"

 

Aukcja dot. kombi dwuczęsciowego: kurtka + spodnie :icon_mrgreen:

 

Fajny, ale rozejrzyj się za czyms do licytowania od ZŁOTÓWKI.

Można wyrwac cos nowego w lepszej cenie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"UWAGA: w tej aukcji licytujesz tylko kombinezon (bez kasku i butow jak na zdjeciu)"

 

Aukcja dot. kombi dwuczęsciowego: kurtka + spodnie :icon_mrgreen:

 

Fajny, ale rozejrzyj się za czyms do licytowania od ZŁOTÓWKI.

Można wyrwac cos nowego w lepszej cenie :wink:

 

 

To napewno ale nie zapominaj jednak ze to jest chyba nowe ??? Ta cena nie jest zla. Tak ogolnie to ten kombinezon przed przecena kosztowal jeszcze raz tyla.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź ceny na stronie POLO ale taki kombi w zależności od rozmiaru np 54-56 kosztuje gdzieś około 270 euro (mówie to z głowy trzeba sprawdzić zwracając uwage na rozmiarybo małe są duzo tańsze) ogólnie wydaje sie OK sam kombi FLM polecam szczerze jeżdze już w drugim i jestem zadowolony. W POLO można trafić na fajne promocje model za 400 euro obniżona cena na 200 właśnie taki mi sie udało kupić :biggrin:

 

To napewno ale nie zapominaj jednak ze to jest chyba nowe ??? Ta cena nie jest zla. Tak ogolnie to ten kombinezon przed przecena kosztowal jeszcze raz tyla.

 

:D

to nie jest promocyjna cena sprawdż na stronie polomotorrad czy coś takiego w promocji ten kombi była za 200 euro wiem bo widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko !

 

Chcialbym powiedziec, ze z cenami ciuchow jestem na bierzaco.

 

Co do kombinezonu FML to nowy w Polo kosztowal 499,- €. Co rok lub co dwa lata wychadza nowe modele. Wtedy to co nie zostalo sprzedane ulega redukcji ceny. najpierw o ilestam, pozniej np. o polowe. Nie mozna tu mowic o jakiejs PROMOCJI bo kiedy chcesz zaczac sprzedawac po normalnej cenie, jak wyjdzie nowy model ?

 

Ten kombinezon jest po przecenie. kosztuje pobecnie w POLO 249,- €.

 

nie wiem jakie ktos tam ma "uklady "ze kupuje za pol ceny przeceniony towar i po przeliczeniu sprzedaje go w Allegro. Na towar przeceniony nie ma ogolnie upustow ani rabatow wiec jak to dziala ? Jezeli kombinezon jest nowy hm ??? jezeli urzywany to ok. tylko kto ma na zbyciu kombinezony w roznych kolorach i rozmiarach ? Nawet urzywane ???

 

pozdrawiam

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko !

 

Chcialbym powiedziec, ze z cenami ciuchow jestem na bierzaco.

 

Co do kombinezonu FML to nowy w Polo kosztowal 499,- €. Co rok lub co dwa lata wychadza nowe modele. Wtedy to co nie zostalo sprzedane ulega redukcji ceny. najpierw o ilestam, pozniej np. o polowe. Nie mozna tu mowic o jakiejs PROMOCJI bo kiedy chcesz zaczac sprzedawac po normalnej cenie, jak wyjdzie nowy model ?

 

Ten kombinezon jest po przecenie. kosztuje pobecnie w POLO 249,- €.

 

nie wiem jakie ktos tam ma "uklady "ze kupuje za pol ceny przeceniony towar i po przeliczeniu sprzedaje go w Allegro. Na towar przeceniony nie ma ogolnie upustow ani rabatow wiec jak to dziala ? Jezeli kombinezon jest nowy hm ??? jezeli urzywany to ok. tylko kto ma na zbyciu kombinezony w roznych kolorach i rozmiarach ? Nawet urzywane ???

 

pozdrawiam

 

:crossy:

dla jasności ten konkretnie model zawsze kosztował 249 po 500 są najlepsze modele które trochę się różnią od tego kombi ogólnie rozpiętość cenowa jest dość dużą 250-600 i tym cenom odpowiadają ceny na allegro oczywiście z zarobkiem sprzedającego jezeli zas chodzi o promocje czy wyprzedaże (nazwa nieistotna) to zarejstruj sie na stronie POLO to bedziesz dostawał mailem wiadomości o takich akcjach, ostatnia trwała 14 dni w pażdzierniku 3 modele kombi w dół o 50% i nie trzeba mieć zadnych "układów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo to w Polo, H. Gericke i Louisie jestem zarejestrowany od stacznia 2002 r i dostaje oprocz regularnych akcji wszystkie powiadomienia.

 

pozdrawiam

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...