Skocz do zawartości

PYTANIE O CBR600F2/F3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Jestem szczesliwym posiadaczem Hondy CBR600F2. Swoje moto sprowadzilem z uszkodzonym silnikiem. Wada jest dosc poważna wiec postanowilem kupic drugi silnik i dokonac przekladki. Gdy juz zdecydowalem sie na jeden z wielu i pojechalem aby obejrzec i ewentualnie kupic to na miejscu okazalo sie ze model ok (PC25) ale napinacz łancuszka rozrzadu mam jak w modelach F3 (dluuugi kutas).

Nic nie bylo przerabiane pod ten napinacz gdyz odkrecilem go i wyglada jakby byl tam od zawsze. :| Tam gdzie w PC 25 jest czujnik oleju u mnie nie ma otworu z gwintem, jest natomiast tam gdzie w F3. Nad wałkiem zdawczym mam jakis dziwny czujnik z trzema wychodzacymi od niego kablami (od czego jest ten czujnik?). W silniku uszkodzonym tego nie ma.

Czy to oznacza ze mam silnik z nowszego modelu czyli F3? ale skad w nr silnika PC25?? :?. Kto ma o tym pojecie to prosil bym o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam w papierach tylko PC25 jest nabite na bloku silnika.

...z reguły w papierach jest to samo, co na silniku :buttrock:

 

Nr silnika mojej F3 to też PC25... Może następująca później literka "E" coś oznacza? "PC31" zawarte jest tylko w numerze ramy.

 

Wygląda na to, że kupiłeś silnik od F3 :banghead:

 

Pozdrowionka

Aguś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej powinienem byc zadowolony bo cena za serce naprawde byla przystepna. Tak na oko powinien pasowac. Dzieki za odp. Pozostaje jeszcze pytanie odnosnie tego czujnika przykrecanego do gornego bloku silnika nad walkiem zdawczym (nad skrzynia biegów) Odchodza od niego 3 pzewody i nie mam pojecia doczego prowadza i po co ten czujnik tam jest. Pozdrawiam

 

[ Dopisane: 22-02-2006, 13:37 ]

"przewody"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...