Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cos nowoczesniejszego napewno by się lepiej sprzedawało' date=' nawet jakby kosztowało 2 razy więcej.[/quote']

 

Sam bym wtedy pewnie go kupił :roll:

Ale i tak wielki szacun dla nich , że cokolwiek robią w kierunku wskrzeszenia polskiej motoryzacji :P

Pomimo tarczy, to nadal niezbyt nowoczesna konstrukcja

 

[ Dopisane: 22-02-2006, 21:58 ]

Moim zdaniem (i to nieżart) polacy chcąc wskrzesić polską motoryzacje powinni zająć się produkcją czegoś pokroju np. mamuta 2000. Tj. bardzo drogie bardzo ekskluzywne moto' date=' z markowymi podzespolami.[/quote']

Dobry pomysł-coś ekskluzywnego, w limitowanych seriach,ale

1) znajdą się chętni :?: bo chyba za granicą, a byłby to zapewne główny rynek zbytu, niezbyt łaskawie by patrzyli chyba na polską konstrukcję

2)a co ze zwykłymi , przeciętnymi ludźmi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to wyglądem bardzo odbiega od dzisiejszych czasów.

Jest sporo chońszczyzny i jeszcze więcej używanych sprawnych i nowoczesnych motocykli na rynku żeby sobie składać taką wfmkę i liczyć na to, że będzie się sprzedawać.

A może idąc w ślady ojca dyrektora zrobić symboliczną zrzute po kilka zł na wsparcie odrodzenia się polskiego przemysłu motocyklowego jeśli tylko znależli by się ludzie z pomysłem i gotowi coś stworzyć.

Niestety bez dobrego, nowoczesnego projektu i kasy to nic nie będzie a szkoda. Niemcy mają MZ, na wschodzie URALA a u nas kupa, szkoda.

Troche to przypomina historię samochodu bodajże CLICK, który to lada dzień miał podbić rynki europy. Chcieliśmy dobrze a wyszło....

 

Pomimo, że sam nie kupię tej niespecjalnie urodziwej wuefemki to wszystkiego dobrego i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest sport, naked czy turystyk?

 

To jest każdy i żaden typ motocykla. A do jakiej kategorii wg. Ciebie powinien pójść temat? Najbardziej kojarzy mi się toto z turystykiem.

 

Zdziwiłem się, że takie duże forum, a nikt jeszcze nie wspomniał o nowych WFMkach...

było, na 100%, ale nie chce mi się szukać linka teraz bo mi net powoli chodzi

 

Gdyby był nadal taki temat, to bym nie zakładał nowego. Używałem szukajki i nic na ten temat nie znalazłem. Były tylko tematy o starych wfmkach. Jakiś mod wykazał się nadgorliwością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam chciałem coś takiego kupić, bo nie chciałem wpaść na motocyklową minę przy kupnie używanego, a nie miałem (nadal nie mam :-( ) zbyt wiele gotówki. ostatecznie udało mi się kupić z pewnego źródła używkę suzuki gn 125, za te same pieniądze.

teraz pomykam mz 250, ale już mam ochotę na większy. szkoda, że wfm oferuje tylko tak małe pojemności, bo choćby nie wiem jak dopieścili tą 125cc, to dla mnie już po prostu za małe to to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomex Yamaha YBR125

Hmm, właśnie parę dni temu byłem na Motor Bike Show w Warszawie, było tam też stoisko WFM. Jak tak sobie na te motorki popatrzyłem i porównałem ich wygląd i wykonanie w stosunku do różnych "chińczyków", których dziesiątki były na tym Show (nakedy, skutery, choppery, cross) to po prostu żenada mnie chwyciła. Te WFM wyglądały przy tych wszystkich "chińczykach" jak ciosane toporkiem i klejone taśmą klejącą. Nie wiem jak z jakością i trwałością ale design i zastosowane rozwiązania techniczne "chińczyki" miały sto razy lepsze od WFM (np. tarczówki tył i przód).

Co do jakości się nie wypowiadam, bo wiadomo, że większość "chińczyków" trzeba skręcać śrubokrętem po zakończeniu każdej jazdy i poprawiać samodzielnie usterki fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...