Skocz do zawartości

Trzeba kupić skuter.. I tu rodzi się pytanie...


mati1411
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupuję pewnie kinRoada i moim zdaniem to najlepszy wybór!!! 50km/h wystarczy dla dziewczyny a jazda nim jest niesamowita. Ceny: do 3 tysięcy. Pozdro dla posiadaczy kinRoadów! :)

 

taa czytam tak te wasze wywody o chińskich sprzętach... polatajcie na nich przez ładnych pare lat... to zmienicie diametralnie zdanie o ich wytrzymałośći, poza tym to ciężko z częściami co nie? dobre to one są jak są świeże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję pewnie kinRoada i moim zdaniem to najlepszy wybór!!! 50km/h wystarczy dla dziewczyny a jazda nim jest niesamowita. Ceny: do 3 tysięcy. Pozdro dla posiadaczy kinRoadów! :)

 

taa czytam tak te wasze wywody o chińskich sprzętach... polatajcie na nich przez ładnych pare lat... to zmienicie diametralnie zdanie o ich wytrzymałośći, poza tym to ciężko z częściami co nie? dobre to one są jak są świeże...

 

Z czesciami niema raczej problemu. Ja mieszkam w malej miejscowosci kolo granicy ruskiej no i kolega sie tym zajmuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czesciami niema raczej problemu. Ja mieszkam w malej miejscowosci kolo granicy ruskiej no i kolega sie tym zajmuje

 

Mamy rozumieć, że Twój kolega kroi sprzęty ruskim :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję pewnie kinRoada i moim zdaniem to najlepszy wybór!!! 50km/h wystarczy dla dziewczyny a jazda nim jest niesamowita. Ceny: do 3 tysięcy. Pozdro dla posiadaczy kinRoadów!

Czy my musimy powtarzac w kolko to samo? :roll:

Ten Kinroad sie na razie nie psuje czyli jest super tak? :buttrock: Poczekaj do pierwszej powazniejszej awarii i zmienisz zdanie. Mam wrazenie ze wy po prostu nie jezdziliscie "normalnymi" skuterami 50ccm typu SR, Speed itd. i myslicie ze ten chinski wyrob jest taki dobry...

 

Wracajac do tematu, niech bierze SR tak jak wczesniej napisalem i bedzie zadowolona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mam piaggio sfere 50 z 97 roku ale zarejstrowana w 98 krajowy przebieg 12 tys orginalny bez zadnych kombinacji mocny zrywny lekko zarysowany :) ale moim zdaniem oplaca sie kupic takiego piaggio zrobilem na nim 7 tys km bez awaryjnie lejesz i jezdzisz (najlepiej na dobrych olejach zeby jeszcze dluzej wytrzymal) moge Ci sprzedac moja sfere za 2900 zl :bigrazz: szkoda mi jej troche ale chce sie przesiasc na enduro ...

 

pozdrawiam

 

PS: http://bikepics.com/members/spooooky89/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeżdze Kymco S9 świetny skuterek(i pieknie stoppie na nim wychodzi) ale za 3000 raczej takiego nie dotaniesz. Nie wiem skad sie bierze wasza wiedza na temat awaryjnosci tajwańskich maszyn(na tajwanie to kiepskie tylko podkoszulki robią :smile:) Kymco przez pare ładnych latek robiło silniczki dla Hondy a potem otworzyli wlasna linie produkcyjna ale że siła robocza na tajwanie tańsza to proponują niższe ceny (ale co tam polowy to nie interesuje bo nie jest to jakis "cool'owy" skuterek do pokazania sie w toważyatwie bo to jakiś tam tajwan a nie znany przez wszystkich z klasy peugeot, pisze tak bo dzis bylem na gieldzie żeby sprzedac S9 i podszedł jakiś chłopak z ojcem, spojrzał mówi: "ale fajny, ale zaraz to nie yamaha to jakis "kamiec" :) i poszedl) od konkurencji a jakosć niejednokrotnie wyższa oto przyklad --> http://www.skutery.net/default.asp?news=715

no a teraz przyznać sie kto przejechal wiecej jak 38 000 km bez wiekszych awarii?? :D ale wracajac do tematu to za 3000 moze kymco zx choć nie gwarantyje ze uda ci sie znalesć za tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...