Skocz do zawartości

kombinezon ( kurtka ) TSCHUL? opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Co do kurtek TSCHUL to sam niedawno takową zakupiłem (nie konkretnie ten model). Z ręką na sercu moge powiedziec, ze bardzo ciepla, bardzo wygodna, idealnie uklada sie na ciele, ale niestety nie wodoszczelna tak jak piszą. Już to ze na całej szerokości przepuściła wode to mogę wybaczyć, ale kieszen z dokumentami która miała być 100% nie przemakalna także przemokla. Mimo to polecam, tylko kapok na wierzch:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Też mam kurtkę Tschula 904. Wykonana jest super. Ochraniacze są z pianki. Calosc jest świetnie wykonana. Polecam tą firmę bo ciuchy są naprawdę ok. Tylko rozmiarówka nie jest taka sama. L elce nie równa :crossy: Jak będziesz kupywał na allegro podaj dokladne wymiary. Polecam goscia z Gdanska ma naprawde spory wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś rękawice motocyklowe TSCHULA - bardzo je chwaliłem - jeździłem w nich rok i wszystko było ok - nic się nie przecierało , nic nie odpadało , nic się nie pruło :cool:

 

Niestety rękawice były za ciepłe i kupiłem inny model rękawic - oczywiście TSCHULA

 

są naprawdę fajne - solidnie wykonane :wink:

 

polecam firmę :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam :icon_mrgreen:

 

Pytanie moje dotyczy kurtek Tschula. Szczególnie chodzi mi o te skórzane, a konkretnie o modele 800, 817, 821. Jak się sprawują, jak wyglądają na żywo, bo okazje oglądania ich miałem jedynie na necie?

Bardzo mile widziane opinie użytkowników :D

 

A może polecilibyście coś inengo. Niekoniecznie skórzanego. Rozpatrze każdą opcje (do 500pln) :buttrock:

 

Z góry wielkie dzięki...

 

pozdro

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję zobaczyć kurtki u tego Pana: http://moto-akces.pl/

Wyglądają na solidnie wykonane. Na protekcję nie ma co narzekać. Rozmiarówka Tschula różni się trochę od pozostałych producentów, więc warto osobiście mierzyć.

Kurtki nie nabyłem ze względu na zbyt dużą liczbę naszywek.

 

Za to spodnie skórzane Tschula polecam - jestem z nich w 100% zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam co prawda model 820 ale opinia jak najbardziej pozytywna. Solidnie wykonana. Sprawdzona przy szlifie, lekko sie przytarla ale spelnila swoje zadanie. Wsrod moich znajomych kilka osob posiada kurtke tschula lub kombi i nikt nie nazeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam, ojciec ostatnio zakupil model 800 iles tam i jest zadowolony - ale radze uwazac na rozmiarowke, bardzo zanizona (przynajmniej takie odnioslem wrazenie). Osobiscie tez mam skore Tschula i jestem zadowolony,a nabilem w niej sporo km i przy spotkaniu z ziemia spelnila swoja role.

 

Pozdro :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szukalem ale o tym konkretnym modelu nic nie znalazlem:/

a to na co liczysz , ze ktoś ci napisze czy w kroku nie ciśnie?? Ten model jest podobny do wszystkich . Tshul ogolnie ma dobry stosunek ceny do jakości, a opisywanie kazdego modelu było by dosyć głupie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...