Skocz do zawartości

kombinezon ( kurtka ) TSCHUL? opinie


Rekomendowane odpowiedzi

to podeślij ich kilka jesli są b. czesto teoretyku ...

Tez bym chetnie cos zobaczyl bo moze akurat ustrzelil bym cos dla siebie :)

Jesli nic innego godnego polecenia nie znajde to biore tego Tschula bo poki co to wyglada naprawde solidnie za te pieniadze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie tylko ja poszukuje opinii o Tschulu......chetnie bym jakiegos przymierzyl ale w okolicach Warszawy o to ciezko.Jednoczesciowy kombi nie wchodzi w gre-tylko dwuczesciowka.Jakies konkretne modle mozecie polecic?

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie tylko ja poszukuje opinii o Tschulu......chetnie bym jakiegos przymierzyl ale w okolicach Warszawy o to ciezko.Jednoczesciowy kombi nie wchodzi w gre-tylko dwuczesciowka.Jakies konkretne modle mozecie polecic?

Jak rozmawialem z tym gosciem z Gdanska co na allegro Tschula sprzedaja mówił że ma kogoś w Warszawie i jest możliwość przymierzenia w stolicy, zadzwon tam, ewentualnie jest jeszcze jedna możliwość chlopaki przyjeżdzaja do Warszawy na moto bazar wiec tam pewnie tez mozesz przymierzyc (przynajmniej byli we wrzesniu i przymierzalem u nich) ale sam mi odradzil zakup poniewaz byl koniec sezonu i powiedzial ze gdybym teraz jezdzil to rozmiar 50 a tak jeszcze sie okaze ze przez zime przytyje i na nowy sezon sie w niego nie wcisne :) a jezeli chodzi o model to przymierzalem 727 (o ile dobrze pamietam) a odpowiadal mi bo mial moze i drobiazg ale istotny jak dla mnie czyli dwie kieszenie zewnetrzne i dwie wewnętrzne w kurtce oraz garb

Edytowane przez Jotem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - ja również jestem posiadaczem kombinezonu dwuczęsciowego firmy tschul model 728 - kupowałem go u poniższego sprzedawcy podałem wymiary jak koleś polecił i za pierwszym razem przyszedł taki jak powinien bez zbędnych ceregieli - sprzedawca godny polecenia .

jeżeli chodzi o kombi to mnie się wydaję że mógłby mieć choć jedną kieszeń zewnetrzną na kurtce bo jest tylko jedna w spodniach i jedna wewnątrz kurtki za to dośc duża - pozdrawiam

 

http://moto.allegro.pl/item526430475_kombi...a_kolekcja.html

 

osobiście wybrałem ten ze srebrnymi wstawkami :buttrock:

 

 

A mozesz powiedziec z jakiego materiału jest podpinka- taka siatkowata, czy może zwyczajny materiał???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co byli...

Jak na tym bazarku wygladaja ceny?? Zblizone do sklepowych czy mozna cos atrakcyjnie kupic?

Np buty sidi kupilem jakies 120 zl taniej niz w najtanszym sklepie internetowym, kombi tschula bylo w tej samej cenie co na allegro, wiec wszystko zalezy od firmy jedni maja troche taniej inni w tej samej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że nie każdego stać na topowe modele różnych kombi. Przeglądając ostatnio allegro wpadły mi dwa kombinezony firmy Tschul, szukałem ale opinii brak niestety, widać towar ciągną z Niemiec.

 

http://www.allegro.pl/item520398118_kombin..._model_102.html

http://www.allegro.pl/item521311318_nowy_t...cenowy_hit.html

 

Ma ktoś jakieś doświadczenia z tą firmą? Niestety jest tylko kilka sklepów oferujących w/w firmę, nic blisko Łodzi żeby podjechać przymierzyć.

 

Każda opinia mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tschul ? Wszystkie rzeczy "Ciula" to porażka. Jak ktoś naprawdę jeździ a nie obija się po kontach to na max 1 sezon wystarczą

Co to znaczy naprawde jezdzić?? Mieć 3 ślizgi w sezonie i zrobić 90 tys km?? Wcale nie uwazam ze TSCHUL jest kiepski, wrecz przeciwnie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tschul ? Wszystkie rzeczy "Ciula" to porażka. Jak ktoś naprawdę jeździ a nie obija się po kontach to na max 1 sezon wystarczą

 

co ty pierd......sz. Ja znam bardzo wielu motonitow w kombiakach tschula i sobie chwala..... a konto to masz bankowe......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...