Skocz do zawartości

Wrocław-koniec balang - czas polatać !


Prot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda Dziewczyny, że nie możecie jechać :bigrazz: , mam nadzieję, że już wkrótce zobaczymy się na drodze :(

Stary Sierżancie więc będziemy w sobotę ok. 15-16 jeszcze nie wiemy ile osób ale to dam Ci znać :icon_mrgreen: . Jeśli jeszcze ktoś ma ochotę się dołączyć to proszę bardzo :icon_mrgreen: , w tej chwili potwierdzone mamy :

- Mario

- Mishel

- Greg

- kolega Grega

- Prot

- ja-Kaśka

nie wiem co z Browarnym i Marianem, Prot miał się z Nimi skontaktować ale jeszcze nic nie wiadomo :)

Konik, odezwij się nie mam Twojego numeru, jedziesz z nami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz: :( :icon_mrgreen: Zaraz sie rozbecze!!!!!I jeszcze ten smalec-wymiekam :) Prot a moze troszke wczesniej sie wybierzecie i przez wyspy?????Zabierzcie mnie tez!!!!!!!!!!!Pozdrawiam :icon_mrgreen:

A cio to?? Na Wyspach nie ma smalcu???? Ja wiem, że Angole kwaśne mleko (mniammmmmm) uważają za zepsute, ale żeby porządnego smalcu nie mieć?? Jezdem w szoku

 

Uśmiechaj się do Sierżanata. Nechaj wysmaży Ci taki z półtwrdymi skwareczkami, z dodtakiem jabłuszka i cebuki.

 

Pozdrówka

 

P.s. POstaram się tam dokatamaranić. Na moto jeszcze za cienki jestem, żeby pchać się w trasę. O której obora w sklepie??

Edytowane przez drogowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cio to?? Na Wyspach nie ma smalcu???? Ja wiem, że Angole kwaśne mleko (mniammmmmm) uważają za zepsute, ale żeby porządnego smalcu nie mieć?? Jezdem w szoku

 

Uśmiechaj się do Sierżanata. Nechaj wysmaży Ci taki z półtwrdymi skwareczkami, z dodtakiem jabłuszka i cebuki.

Te baranki tutaj nie wiedza co dobre :( Nawet sloninki nie maja w sklepach,zeby zrobic smalczyk!!! :icon_evil: Bede szczyzyc swoje kielki do Sierzanta moze zostawi mi troszke na czerwiec :bigrazz: Ps.Kasiulka w czerwcu na bank lecimy razem,a teraz szlifuj jazde!!!Pozdrawiam Was wszystkich i bawcie sie w sobote odlotowo :) :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze ktoś ma ochotę się dołączyć to proszę bardzo :bigrazz: , w tej chwili potwierdzone mamy :

- Mario

- Mishel

- Greg

- kolega Grega

- Prot

- ja-Kaśka

Widzę, że ładna ekipa się wam krystalizuje... Szkoda, że ja dopiero w niedziele, albo poniedziałek będę we Wrocku na moto, ale mam nadzieję, że Stary Sierżant zaprosi nas jeszcze jak nie zrobicie burdy :icon_mrgreen: zbyt wielkiej :)

Miłego spotkania życzę :(

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ładna ekipa się wam krystalizuje... Szkoda, że ja dopiero w niedziele, albo poniedziałek będę we Wrocku na moto, ale mam nadzieję, że Stary Sierżant zaprosi nas jeszcze jak nie zrobicie burdy :flesje: zbyt wielkiej :banghead:

No... jak nie ma Burka i Astarte to pewnie i chlewu nie będzie :flesje:

 

MarianKa się wysypał więc nie dociągnie pewnie. A szkoda ... Może jeszcze ktoś ze Śląska dojedzie ...

Z Browarnym rozmawiałem :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie Marian i Zbyho nie dają znaku życia ciekawe co ich tak absorbuje hmm...

Mam nadzieję że mariankowy sprzęt już zreanimowany.

 

W razie czego Śląsk reprezentowany będzie jednoosobowo hehe.

Wrócę do tematu jak wezmę do ręki mapę :icon_razz:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak:

Tu lecimy w sobotę -> mapastsierant1mb.th.jpg

 

 

 

Powiększę mapkę i zrobię ksero to Wam się na Wasze cuda poprzykleja, na wszelki wypadek, gdybyście się pragnęli zgubić. Ja z Kasią to pewnie ok.10.00 będę chciał jechać, ale szczegóły z Kaśką na gg lub telefonicznie. Na miejscu zaklepany jest skromny, ale szczery poczęstunek.

Prośba od gospodarza o to, aby po pierwsze:

 

Cytuję:" Stary ,Zgrzybiały i Perwersyjny Procie !!! Jeśli jest to możliwe,to w Pokoju wpadnijcie całą ekipą do tzw.Marketu ( Liedl o ile się nie mylę ) i z właściwą sobie nonszalancją i wrodzonym wdziękiem osobistym poczyńcie stosowne zakupy.Wskazuję powyższy sklep,ponieważ obsługa w histeryczny sposób reaguje na motocyklistów.Kiedy robię tam zakupy , pilnują mnie conajmniej 2 pracownice.Kiedy pytałem czemu tak za mną łażą,odpowiedziały,że to na polecenie kierowniczki,bo podejrzanie wyglądam.Jak wejdziecie wszyscy , to dostaną chyba oci**enia i będą musiały się klonować."

 

Obiecałem, że da się załatwić :icon_razz: :banghead:

 

i po drugie żeby nie strzelać z tłumików po przyjeździe na powitanie, gdyż właśnie na koniach mogą uczyć się jeździć dzieci. chodzi o to aby konie dzieciom krzywdy nie zrobiły. Śniegu nie ma na drogach, nie tak jak ostatnio w Sobótce :flesje: i ponoć jest sucho.

 

W Lidlu można zrobić zakupy na grilla może być fajnie :flesje:

No to wszycho. Ja pakuję dupsko i pędzę do Was Pomyleńcy. :flesje:

 

Acha - i jak kto ma zabrać aparaty fotograficzne.

 

Acha - i jak kto ma zabrać aparaty fotograficzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy odwiedzający Jego Upierdliwość Starczą Starego Sierżanta: ZBIÓRKA POD LIDLEM WE WSI POKÓJ JUTRO (sobota 01 kwietnia 2006) o godzinie 14:30

 

Takk DEMOKRATYCZNIE uzgodniłem z Kaśką

 

Pozdrówka

Hmmmmmm :flesje: :flesje: :flesje: tylko Wam pozazdroscic!! :banghead: Bawcie sie dobrze jutro :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...