Skocz do zawartości

Derbi GPR50


Baku20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sorka, pewnie w tym poscie pokazalem ze jestem dzieckiem, ale wrzuty na motor, na który ciezko pracowalem i odkladalem pieniadze blisko 3 lata , no sorka ale nie wytrzymalem

 

To zwazaj ze innym latwiej nie bylo i sprzety same w garazu sie nie znalazly wiec zluzuj

Edytowane przez rozek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dostane ostrzezenie ale - ZAMKNIJ MORDE. Twoje RG nie dorasta do pięt naszym Derbi, jak mialbys choc troche kultury to bys nie pisal takich glupich komentarzy... a tak w twoim stylu - RG wyglada jakby owiewke zalozyli od motoru 1000 cc , opone z tylu ma jak w rowerze i ogolnie n/c.

 

Moderator - sorka, pewnie w tym poscie pokazalem ze jestem dzieckiem, ale wrzuty na motor, na który ciezko pracowalem i odkladalem pieniadze blisko 3 lata , no sorka ale nie wytrzymalem

 

Ja się nie będe z nikim kłucił ale widać że mamy 2 różnorodne pojęcia:Ty należysz do takich którzy patrzą na rocznik wygląd cene i wychodzą z założenia że czy m droższe tym lepsze Ja odwrotnie ja patrze na marke niezawodność opinie użytkowników i cene do jakosci. To tak jak ktoś kupuje samochód woli kupić nowgo fiata z salonu po tej samej cenie niż używanego mercedesa a dlaczego???????ano dlatego żę jest nowy z salonu ale już za kilka lat bedzie tego żałował bo cały czas bedzie siedział w serwisie .A dlaczego???? No bo to jest fiat.

Jeśli chcesz w przyszłości zostać motocyklistą to musisz trzymać emocje na wodzy bo inaczej zabijesz siebie i może innych!!!!

A co do odkładania kasy to nie sztuka kupić motor za pieniądze tatusia sztuka zarobić samemu przynajmiej te 3 tyś i kupić RG

Jeśli mój komentarz tak cię bardzo zabolał to sory :icon_biggrin: :cool: :banghead:

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wk***iają mnie tacy ludzie jak ty! W życiu pewnie nie widziałeś takiego moto i pierdzielisz głupoty!

Co myślisz ze twoje rg jest lepsze?... rolleyes.gif

Hahaha :icon_biggrin: :banghead:

Pewnie dostane ostrzezenie ale - ZAMKNIJ MORDE. Twoje RG nie dorasta do pięt naszym Derbi,

hahaha :clap: No jezeli chodzi o zywotnosc silnika to derbi moze zrobic palke po same jajca ;)

 

To sie grubo mylisz GPR ma mój kupel i wiem co to jest brak elastczności w dolnych obrotach

Hmm twoj kolega musi miec albo duuze przelzoenia albo dojechany silnik.Bo moj kolega :cool: (zysio) mial senda i lecaila mu 110km\h i elgancko ciągnela od dolu(mial kit malossi 80 cm nic wiecej)

Posluchajcie rady Taty :clap: Jezeli chcecie sie pospinac po miescie zajechac do sklepu stanąc przy chodniku i zobaczyc jak laski sie robią wilgotne w kroczu to kupcie Gpr.

Jezeli chcesz jezdzic dluugo miec dostep do tanich czesci baa nawet stuntowac i to zajebiscie jezeli sie nauczysz kup Rg :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majak wez ty wyluzuj i szczel sobie baranka o ściane.Robisz z Suzuki zloma :banghead: Chyba cie suty pieką jak sądzisz ze RG by niedojechalo.Ja niemam rg ale obstaje za japońskimi Moto a ty robisz z nich zlomy dlaczego niby ty masz dojechac Derbi ktore na rynku nie jest nawet polowe czasu co suzki a suzuki ma nied jechac??Zawialo chlodem przyjemnym chlodem :icon_biggrin: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz spokój koleś nie ma pojęcia pradziwych markach motocykli pewnie nigdy nie jechał na motorze o poj większej niż 50 i co dajmy juz temu spokój jettakie przysłowie:

"Każda sroka swój ogon chwali"

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe i tu Cie zdziwie, bo codziennie jezdza ojca Banidtem 1200cc , ale nie mam zamiaru ani sie chwalic, ani sie klucic z Toba... Ty pierwszy najechales na Derbi, ja odpowiedzialem tym samym i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ludzie ja jezdze na derbi gpr50r silnik ma rotaxa nie jakies minareli.maszyna jest godna polecenia przejechalem nim 23tys km i tylko opony wymienilem i olej no i klocki z przodu.gaznik jeszcze wyregulowalem i sadze dallej.rok 99.plastiki fakt moze slabe sa ale mechanika na najwyzszym poziomie.po sezonie mam tylko wymienic zebatki i lancuch. v max 105-110. trzeba tylko powyciagac bebechy z dyfuzora i zmienic koncowke .kopa dostaje powyzej 6tys rpm .POLECAM.wyglad nie jest najwazniejszy..mi i tak sie podoba:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...