Skocz do zawartości

Zostań przyjacielem TSM Sokół


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem chłopaki!

Po kilku latach prowadzenia naszego klubu dla bardzo wąskiej grupy osób, postanowliśmy teraz nieco rozszerzyć grno ludzi związanych z Sokołem.

Poszukujemy więc osób uprawiających w Poznaniu i Wielkoopolsce enduro, które chciałyby z nami wspólnie pojeździć.

Początkowo nie wchodzą w grę nasze dalsze wyprawy, a jedynie weekendowe treningi (Biedrusko, Warta, Cybina, etc).

Potem, wraz z poznaniem się, nabraniem zaufania, przekonaniem się o opdowiedzialności, być może będzie okazja porozmawiać o czymś większym.

Finalnie powstać ma Klub Przyjaciół Sokoła. Liczę na jakieś 50 osób. Będą koszulki, gadżety, smycze, naklajki, pierdołki. Wszystko to, co jest po prostu miłe oku ;) Oczywiście wiele porad enduro, dobre ceny na serwis motocykli w Rapidzie i w HRG, niezłe zniżki na ciuchy i buty DC czy Adio u Mayerów etc.  

pzdr

Dominik zdajesz sobie sprawę, że przyjacielem nie zostaje się od tak z dnia na dzień.

Ale rozumiem, że użyłes tego słowa dość luźno.

Napiszcie proszę, co o takiej inicjatywie myślicie, i który z Was chciałby w takim projekcie uczestniczyć? Czyli razem z nami jeździć?

Czekam na odpowiedzi i sugestie!!

Sama Inicjatywa według mnie świetna. :)

 

Ale narazie nie chciał bym się deklarować, podstawowa sprawa to jak się będą na to zapatrywać chłopaki z którymi do tej pory jeżdziłem

bo napewno ich nie zostawie samych.

No i z tego co widzę wy dużo więcej jeździcie Enduro przeprawy itp. a my skłaiamy sie nieco bardziej na MX, chcemy dużo trenować w Obornikach, robić wypady na inne tory i postartowac w Cross Country czy MX.

Zebralismy też grupę chętnych i mam nadzieję, że dzięki temu ruszą gruntowne zmiany na naszym małym torze.

 

A właśnie czy wy równiez macie jakieś plany względem startów??

Pewnie jeśli już to Enduro??

 

Mam nadzieję, że mimo wszystko w tym sezonie nie raz się spotkamy na poligonie, torze czy na piwku w Kuźni i pośmigamy razem,

tylko najpierw muszę poszukac nowego sprzęta. ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie proszę, co o takiej inicjatywie myślicie, i który z Was chciałby w takim projekcie uczestniczyć? Czyli razem z nami jeździć?

 

witam, trochę spóźniony będzie mój post chyba ;)

wg, mnie inicjatywa świetna, byłaby to dla wielu przede wszystkim wielka lekcja enduro, możliwość podnoszenia umiejętności pod okiem profesjonalistów że tak powiem :)

Rozumiem, że nie przewidujecie żadnych kosztów typu składki członkowskie (tak wyczytałem wcześniej), wobec tego czy mógłbyś napisać z jakimi kosztami należałoby się liczyć w związku z użytkowaniem motocykla w taki sposób jaki wy użytkujecie? może to pytanie brzmi dziwnie ale nie latam w ciężkim terenie, itp.. mam nadzieję do czasu, w zasadzie to nie mam z kim zapuszczać się w teren, ale to mam nadzieję też do czasu, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...