Skocz do zawartości

honda cbr250


Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos cus takiego? Byc moze bedzie to moje pierwsze, sportowe moto ale potrzebuje wiecej info. Jak to jezdzi, co z niezawodnoscia, na co zwrocic uwage przy zakupie i wogole, czy polecacie. Jest to model '89 Hurricane. Pozdro. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku 8O To jakiś pieprzony zabytek, zupełnie niespotykany na polskim rynku, brak zamienników a i o części oryginalne pewnie sie trzeba nieźle naprosić. Nie bierz takiej nędzy. Lepiej Kawasaki ZXR400 albo GS500 na sezon a potem CBR600. Dobrym rozwiązaniem może być Aprilia RS125. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku 8O To jakiś pieprzony zabytek, zupełnie niespotykany na polskim rynku, brak zamienników a i o części oryginalne pewnie sie trzeba nieźle naprosić. Nie bierz takiej nędzy. Lepiej Kawasaki ZXR400 albo GS500 na sezon a potem CBR600. Dobrym rozwiązaniem może być Aprilia RS125. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz takiej nędzy. Lepiej Kawasaki ZXR400 albo GS500

 

Na wyspie (Irlandia) 250 sa bardzo popularne, CBR, ZXR nawet bandity i hornety sa w tej pojemnosci. Tu sa bardzo duze rozpietosci w cenach ubezpieczenia, a te ze wzgledu na mala moc sa b tanie w ubezpieczeniu. Na razie na niewiele mnie stac, a ta cbr akurat sie trafila u znajomego znajomego. Duzo ludzi tu zaczyna od 250.

ZXR400 i ZZR400 tez jest troche w ogloszeniach, ale konia z rzedem temu kto znajdzie GS500 :D Chcialem od niego zaczynac, ale tu go prawie wcale nie ma, a wszyscy na starsze modele suzi kwasza sie strasznie :? A np Hondy CB500, CB1 400 strasznie ceny trzymaja. W kazdym razie nie napalam sie i szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam, myślałem że szukasz CBR250 w Polsce :D Jeśli jesteś w stanie znaleźć jakiś ładny egzemplarz to spoko, ale jak przywieziesz go do Polski i ci sie posypie to naprawy będą nieopłacalne bo każdą pierdólke będziesz musiał kupować oryginalną. Jeżeli szukasz moto do jazdy tam to kupuj 250, a jeśli moto na Polske to przyjedź do kraju i tutaj wyrwij taniego GSa. :D Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam, myślałem że szukasz CBR250 w Polsce :)

 

Spoko, moglem uprzedzic. Jak kupie cos tu, to tylko do jazdy tu, nie ma sensu sprowadzac. Chce narobic troche kilometrow na czyms, czego w razie co nie bede zalowal. U nas chcialbym juz sie przesiasc na CBRF4i :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rs250 jest sprzetem na którym trzeba troche pojeździć żeby go wyczuć bo jest bardzo szybki.Dwusów,mala masa i 60 koni.Remont co 10tyś km.

Pojeździl bym taką Rs'ką 250,bo jest pewnie przednia zabawa.

Wiem, że w Wawie jest jedna Rs250 z Reguł pod Warszawą.Perzentuje sie pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darekcb500 utrzymanie takiej NSR 250 2T jest bardzo kosztowne. Nie ma to za duzo mocy. Wiec lepiej jest kupic jakiegoś GS-a :)

A sprawdzałeś ile koni mechanicznych ma NSR250 ?

Nikt nie zrobił jeszcze szybszego motocykla na miasto, no może Aprilia RS250 lub RGV250.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szystko spoko' date=' tylko te remonty Confused A takie moje pytanie. Czy RS250 to 2 czy 1 cylindrowiec?[/quote']

 

2 cylindrowiec w układzie v

 

Rs250 jest sprzetem na którym trzeba troche pojeździć żeby go wyczuć bo jest bardzo szybki.Dwusów' date='mala masa i 60 koni.Remont co 10tyś km.

Pojeździl bym taką Rs'ką 250,bo jest pewnie przednia zabawa.

Wiem, że w Wawie jest jedna Rs250 z Reguł pod Warszawą.Perzentuje sie pięknie Buttrock[/quote']

 

Siedziałem na takiej w salonie i zdziwiło mnie ze jest bardzo duża. Sporo większa od 125, praktycznie wielkości R1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...