Skocz do zawartości

czy trzeba mieć dużo kasy żeby utrzymać full crosa 125


Rekomendowane odpowiedzi

Jak mozna ograniczyc spalanie 125 cc?Oczywiscie nie chodzi mi tutaj o odp. typu "mnie jezdzic" tylko jakies ciekawe rozwiązania techniczne o ile takich w ogóle mozna dokonac.Pozdrawiam Mr. Green

 

trzeba utrzymać w stanie technicznym takim jak wyszedł z fabryki

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej Cr'ce http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=88878604 ? moge się na nią zamienić za DT 125 i bede mieć w razie czego troche kasy na remont. Powiedzcei czy zauważacei w niej coś podejrzanego, sam nie znam zbyt dobrze tego modelu wieć trudno mi ocenić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałek na roczniku bo jeszcze na stalowej ramie...

dokladnie tak, wedlug mnie jest to rocznik 94/95r. Ale mysle ze jak motor nie ma luzow na zawieszeniu,a ni zadnych dziwnych odglosow i ladnie pracuje, to warto zamienic sie za DT.Z tym ze mozesz sie potargowac, bo rocznik na bank nie jest 98 tylko 94-95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie może ktoś co to moze być jak odpalam motor i jak ruszam na 2 to po szybkim odkręceniu manetki dławi mi go a jak sie troche zagrzeje to normalnie idzie i go nie dławi ja sie zastanawiałem i wywnioskowa łem ze to moze byś wina zatkanego gaznika albo co najgorsze tłok ale jak wy myślicie pozdro

:D ;) :) :buttrock: :buttrock: :D :D 8O 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli np. 500-ta mozesz sobie ruszac i z 3czy tez 4, ale czy to zdrowo dla silnika?mysle ze niebardzo

 

z 2 rusza tak jak z 1, bez dotknięcia manetki , 1 może z 10 razy użyłem w ciągu 3k km , ale elastyczności setki i ćwiary niema co porównywać

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...