Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu- Warszawa


Siwy_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W reklamie w ŚM podali adres http://www.otwarciesezonu.com.pl/ szkoda że tam są jeszcze info o 2005

 

dopisane

wysłałem maila z zapytaniem do organizatora a to odpowiedź:

Witam

 

Aktualny termin Ogólnopolskiego Otwarcia Sezonu Motocyklowego na

Lotnisku Bemowo w Warszawie to 22 kwietnia 2006.

 

Pełna informacja będzie w najbliższym numerze Świata Motocykli.

Koszty będą takie same jak w roku ubiegłym tj. wjazd 18 zł.

Koszulka + znaczek = 12 zł.

 

Przepraszamy za komplikacje.

 

Pozdrawiam Michał Kubiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już rozsądniejszy termin, a nie ten zimowy. Bo już zaczynałem przyklejać łebkami pinezki do opon coby mnie po drodze nie rzucało jak pługopiaskarki nie dadzą rady odśnieżyć 18 marca.

Procu! Pługu już nie rób do swojej maszyny - myślę że w kwietniu nie będzie już czego odśnieżać. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procu! Pługu już nie rób do swojej maszyny - myślę że w kwietniu nie będzie już czego odśnieżać.

 

:twisted: dokładnie wtedy to tylko dzeszcz moze byc , ale to mniej uciązliwe zjawisko... Jednak ja wiem ze bedzie słoneczny dzien z temperaturą 17 stopni :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już rozsądniejszy termin' date=' a nie ten zimowy. Bo już zaczynałem przyklejać łebkami pinezki do opon coby mnie po drodze nie rzucało jak pługopiaskarki nie dadzą rady odśnieżyć 18 marca.

Procu! Pługu już nie rób do swojej maszyny - myślę że w kwietniu nie będzie już czego odśnieżać. :mrgreen:[/quote']

Ja bym się chętnie pod Łódź podczepił jak ode mnie ze wsi nikt nie będzie jechał :P;) Myślę, że przez dwa miesiące sprzęta zdążę kupić :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...