Skocz do zawartości

Mam swój piewszy motocykl !!!


Vegathedog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie martw się wielkością sprzęta. Wszak pięćsetką już trochę jeździłeś, ino z nogami do tyłu.

Gratuluję i zapraszam na wyprawy. Zaglądaj do działu Podróże.

Tomek.

 

P.S. Właściwy motocykl do kasku...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie martw się wielkością sprzęta. Wszak pięćsetką już trochę jeździłeś,ino z nogami do tyłu.

Gratuluję i zapraszam na wyprawy. Zaglądaj do działu Podróże.

Tomek.

 

P.S. Właściwy motocykl do kasku..."

 

:evil: :D :D

 

Dzięki Tomku,

widziałem, że organizujesz wyprawę na Białoruś.Zresztą jak widzę to na podróże to wiele jest różnych opcji. Ja dostałem zaproszenie od dobrego kumpla na wyprawkę w Bieszczady i na Słowacki Raj. Strasznie się napaliłem,bo uwielbiam Bieszczady a na Słowackim Raju też kiedyś byłem i jest tam genialnie. Do maja jednak jest jeszcze sporo czasu i nigdy do końca nie wiadomo jak wyjdzie.Najbardziej lubię spontaniczne decyzje w ostatniej chwili.Pojawię sie z pewnością na następnym kulikowisku.Na pewno się wiele nauczę.

 

P.S.Cholernie się boję dziur w tych j*b...ch polskich drogach.Dzisiaj przed Górą Kalwarią renówą wpieprzyłem się w taką, że chyba z 20cm głęgokości miała.Guma na miejscu i wymiana koła... szlag by to trafił.Dobrze,że mi podwozia nie urwało.

 

Pozdrawiam wszystkich:) i oby wiosna szybko przyszła i wolno poszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka:

 

:lapagora: Człowieku' date=' teraz rozumiesz nas wszystkich, którzy prawie nocują w garażu. Takie cacuszko... hmmmm i ten pomruk wrrruuuummm... i te chromiki... mniam.

Jeszcze raz gratuluję.

Ja jestem bardzo zakochany w swoim Maruderku oto on:

5p5v3xli29ppgwdn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oparcie i bagażnik już się robią. Stelaże w następnej kolejności.Sakwy muszą być spore,żeby wszystko się zmieściło.

 

Niewątpliwie Białoruś to kusząca propozycja. Do maja sporo czasu i rozumiem, że lista będzie jeszcze otwarta? Nie jestem pewien czy wychaczę wolne 2-go maja.:D

To by była dolina. Pożyjemy zobaczymy.

 

pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...