Skocz do zawartości

WIOSNA! WIOSNA! Przygotujcie się!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde fajnie macie u mnie dopiero dzisiaj w miare znośna pogoda ale ... no własnie z mojej ulicy nie da sie wyjechac bo sie zrobilo jedno wielkie bajorko :evil: i nawet auta nie daja rady :banghead:

 

/.... ajjj ale i tak jest nieźle ze zostalo juz niewiele tego sniegu :mrgreen:

 

.. na Rybniku bedzie napewno juz zajebista pogoda ;) :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem na motobazarku w Poznaniu.

Pojechałem Maruderkiem, łażę wybieram, a tu nagle deszcz, grad, i deszcz i nie przestaje.

Sprzedający pozasłaniali wszystko i ok. 14.00 zaczęli powoli zwijać kramiki.

[beeep] a nie wiosna!

Edytowane przez Romualdo S.Marauder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi udalo sie w sobote rano naciagnac lancuch i wybralem sie na mala przejazdzke :) podjechalem do rodziny z jakies 10 km, siedze u nich, a tu nagle wchodzi kuzynka i mowi ze grad zaczal padac :) no to sru spowrotem na motocykl i do chaty :rolleyes: udalo mi sie dojechac w mniejszych opadach, ale na kostce tak mi sie dupa slizgala ze nie jechalem tam wiecej niz 20 km/h :) za to w niedzielie rano znow mialem szczescie, zdazylem przed deszczem zabrac moja dziewczyne na malutka przejazdzke, zrobilismy kilka zdiec, odwiozlem ja i pozniej jadac chwilke sam uwierzylem ze moje male cacko przyspiesza do 100km/h w okolo 5s :unsure: oprocz tego ze napchalem sie, zanim motocykl odpalił ( wciaz nie kupilem nowego akumulatora ) weekend uwazam za bardzo udany :angry:

 

P.S temperatura bedzie utrzymywac sie w granicach 10 stopni na plusie, tylko ze bedzie padac :)

 

tylko zeby na rozpoczecie sezonu 22.04 w Poznaniu nie padalo i byla piekna pogoda :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymsha fiu fiu :notworthy: już śmigaleś?Pogratulować.

 

Na piątek zapowiadają super pogode więc poczekam do piątku B)

Przeleciałem się nową obwodnicą tam i z powrotem. 120 poleciałem, ale trochę zimno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...