Skocz do zawartości

Poszukiwani zmotoryzowani z Bydgoszczy !!


Sobich
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to po święconce ;) Dwa koszyki podczas jazdy w kufrze się troszkę wymieszały ale to nic, było fajnie. Potem kawa u księdza na plebanii :) :)

Waldek z Motoflesza robił foty także niedługo powinny się tam pojawić

Pozdrawiam Michała, którego tam spotkałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Motoświęconka zaliczona choć nie obyło się w tym dniu bez przykrych niespodzianek.Moje moto się przewaliło na postoju ,czego efektem jest połamany kierunkowskaz i porysowana owiewka .No i koleś z Bractwa S. miał wywrotkie - pechowo coś .Przyznam Michale że nieżle się uwijałeś z tą kawusią. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z tą Święconką w kaskach.To nic że w kasku została sól i okruchy świątecznych potraw.Warto było przyjechać.Świeconkę w Bydgoszczy na stałe zapisuje w kalendarzu imprez dla motocyklistów.Pozdrawiam Bydgoszcz.Michał dzieki za kawę i do zobaczenia.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kasku została sól i okruchy świątecznych potraw.

Kask najlepiej wylozyc workiem foliowym aby sie nie pobrudzil. Kto ma czas i chec to w kazdy czwartek o 19:30 moze zajechac do ksiedza na plebanie - sa spotkania z motocyklistami, ja dzisiaj bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ruch motocyklowy w Bydzi upadl... a moze nikt oprocz mnie nie ma czasu spamowac bo wszyscy w trasie ?

Kto ma czas i chec w sobote 20.05 to zapraszam do wziecia udzialu w paradzie po miescie z okazji zlotu ciezarowek.

Zbiorka jest na lotnisku, wjazd tylko od ul. Inowroclawskiej o godz. 9:00 - to jedyna mozliwosc aby dostac darmowa wejsciowke na zlot - w nagrode za upiekszenie parady wlasnym motocyklem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

pobujalem sie dzis troche po miscie z kolega i musze powiedziec ze mamy sporo ladnych maszynek

w tej naszej dziurze (czyt. bydgoszcz). :)

 

szkoda ze tyle dziur na drogach, ale co tam. milej jazdy wszystkim i do zobaczenia na drodze..

 

ktos ma jakis plan na jutro wieczor??

 

pobujalem sie dzis troche po miscie z kolega i musze powiedziec ze mamy sporo ladnych maszynek

w tej naszej dziurze (czyt. bydgoszcz). :cool:

 

szkoda ze tyle dziur na drogach, ale co tam. milej jazdy wszystkim i do zobaczenia na drodze..

 

ktos ma jakis plan na jutro wieczor??

 

 

kurka, nie wiem co jest z tym forum, ciagle sie wiesze a potem 3 posty wyskakuja.

do kosza je!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...