Skocz do zawartości

Wdzianko ochronne


Rekomendowane odpowiedzi

jesli w teren to tylko BUZER - ochrania klatke piersiową i garba :lol:

do wyboru miedzy klasycznym a siatkowym

poogladaj na allegro, poszperaj na forum (duuużo tego było)

 

ps. oki, ostatnio opcja " szukaj " cos słabo działa więc zarzuce kilkoma linkami :P

 

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...=asc&highlight=

http://www.forum.motocyklistow.pl/viewtopi...highlight=buzer

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro temat już istnieje, to przy okazji zadam pytanko => co myslicie o buzerach firmy FLY ? może ktos uzywa?

ostatnio pełno tego w sieci, ceny na wszystkie produkty tej marki są bardzo niskie ... ale mimo wszystko może dołozyc i kupic drozszy, innej firmy? chce się zmiescic w 300 zł więc do wyboru jest zwykły FLY, zwykły innej firmy albo siatka utiki :roll: co wybrac? teraz mam zwykły(troche stary) więc moze dla odmiany siatke :banghead:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro temat już istnieje' date=' to przy okazji zadam pytanko => co myslicie o buzerach firmy FLY ? może ktos uzywa?

ostatnio pełno tego w sieci, ceny na wszystkie produkty tej marki są bardzo niskie ... ale mimo wszystko może dołozyc i kupic drozszy, innej firmy? chce się zmiescic w 300 zł więc do wyboru jest zwykły FLY, zwykły innej firmy albo siatka utiki :roll: co wybrac? teraz mam zwykły(troche stary) więc moze dla odmiany siatke :banghead:[/quote']

 

Ehhh.

Jak są wyższe ceny to wszyscy narzekają, że drogie te rzeczy motocyklowe.

A jak jest tanio to znowu narzekają na jakość.

Otóż powiem Ci, że sprzedałęm już wiele tych buzerów i są na bardzo wysokim poziomie (moim zdaniem dużo lepsze niż Acerbis Bomber)

Normalnie w sezonie kosztowały 400zł więc wcale nie mało, ale są dobrze wykonane posiadają wiele gąbek w tym jedną specjalną w okolicach kręgosłupa. Ja jak zobaczyłem ten buzer to byłem mile zeskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...