Skocz do zawartości

Suzuki Bandit GSF400 vs Honda CB 500


Rekomendowane odpowiedzi

EEEmm napisał:

...a honda jest lekka' date=' zwinna, mała i chłodzona płynem.

 

oj... widać, że nie widziałeś na żywo Bandita 400[/quote']

 

oj... muszę się wytłumaczyć :oops: -nie pisałem że honda jest lekka....itd w porównaniu z b4 - bo kolega też pytał o inne..

W grę oczywiśćie wchodza inne

Naked'y jak np. Yamaha Xj czy GSF 600

stwierdziłem poprostu dla czego ja wybrałem CB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie rób głupstwa, bierz małego bandita ;) przejeździłem nim cały poprzedni sezon, serwis wcale taki drogi nie jest. Jego silnik to fantastyczna sprawa, jaka inna maszyna w tej cenie potrafi się wkręcić pod 15000? Jazda to naprawde wielka frajda, zrywny jest, na koło też wskakuje dość łatwo. Pozycja bardzo wygodna, coś między GSem i CBRą z tego co czuje;) Jest lekki, nieduży, idealny na miasto, no i jednak wygląda wg mnie lepiej od CB. Wcale nie jest też taki rzadki, na allegro zawsze jakiś stoi, w sezonie czasem 4-6 sztuk. Aha no i oglądaj z fahowcem jak się nie znasz, ja się troche naciąłem:/ i musiałem dołożyć na starcie, ale teraz jestem naprawdę zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram poprzednika ;) bierz gsf 400 :banghead: ja mam i jestem zadowolony jak cholera :banghead: nie wystapuje na allegro bo jak go kupisz to juz nie chcesz sprzedac :banghead: wygar ma za*eb....sty ( jak na 1 motocykl ) wiec frajde masz zapewniona ;) rob jak uwazasz, ale ja polecam gsf 400 ;) a poza tym badz orginalny :D

 

P.S motocykl dla kobiet ?? to ja myslalem ze gs 500 jest kobiecy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czesciami nie jest tak zle jesli chodzi o gsf400.ja wymienilem juz prawie wszystko w moim:)bo kupilem mine.ale jest juz dobrze zrobiony i tylko czekam na dodatnie temperatury zeby przetestowac K&N + dynojet + male Yoshi ;) jak kupisz gsf to mam cala glowice ze zmiennymi fazami rozrzadu plus modul i cala elektryka bo wymienialem silnik,wiec jakby sie cos sypnelo to chetnie pomoge,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...