Skocz do zawartości

blokady/zabezpieczenia


Rekomendowane odpowiedzi

A moze opiszecie jak przypinacie moto lancuchem?

Bo wczoraj przyszedl mi z Louisa lancuch 120 cm z oczkiem do przewlekania i wydaje mi sie krotki dosyc. Jakby mial ze 2 metry to bylby dobry, ale gdzie ja bym wozil tone lancucha.

 

Popdpowiedzcie jakies metody - jak lepiej przypinac, za przednie kolo, tylne, a moze rame?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przypinam za tylne kolo,ale moj lancuch chyba troszke dluzszy jest, przynajmniej tak mi sie wydaje...

Jak mialem dwa motocykle w garazu, to spinalem obydwa za tylne kola-teraz tylko jeden sie ostal :cry: Najlepsza jest kotwica w garazu-czyli zamocowana w podlodze/scianie solidna metalowa konstrukcja do ktorej przypina sie moto. Natomiast w miescie jest duzo lepiej-wiecej latarni i innych stalych elementow krajobrazu do ktorych mozna sie podpiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie nie potrzebnie zajmujesz miejsce nowym tematem sprawa ta już była poruszana

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...1411&highlight=

wystarczyło tylko skorzystac z opcji szukaj

 

są ale stare i szczerze powiem mało,  

może ktoś coś więcej dołoży

a skoro tak twierdzisz to wystarczyło tylko zaktualizować temat swoim zapytaniem

właśnie później przez taki dublowanie ciężko zgromadzic wiedze w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przypiołem za przednie koło blokadą typu u-lock i mi koledzy postanowili zrobic psikusa i przestawili o 100m dalej moto.Namachali się przy tym coprawda ale żart był fajny. Tylko jak wyszedłem ze szkołe to myślałem że mnie szlak trafii. :) Od tamtej pory przypinam tylko za tylne koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przypiołem za przednie koło blokadą typu u-lock i mi koledzy postanowili zrobic psikusa i przestawili o 100m  dalej moto.Namachali się przy tym coprawda ale żart był fajny.

 

jak to była motorynka czy ogar to nie ma różnicy czy zapniesz za przednie koło czy tylne, pod pachę i jazda :) Ciężko widzę taką sytuację w wypadku Goldasa lub czegoś podobnego gabarytowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to była motorynka czy ogar to nie ma różnicy czy zapniesz za przednie koło czy tylne, pod pachę i jazda Very Happy Ciężko widzę taką sytuację w wypadku Goldasa lub czegoś podobnego gabarytowo.

:laughing: :laughing: Ale dziwi mnie że ludzie samochodów nie zapinają.

Przed zimą nauczycielowi od nas ze szkoły, który jeździ maluchem kolesie przenieśli samochód i wstawili do bramki na boisku. Ale się dyrektorka pultała. Oczywiście nikt nie wiedział kto to zrobił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie za niecałe 50 zeta (plus darmowe sfrezowanie kawałka żeby pasowało do mojej zębatki...) kupiłem kłódeczkę GERDA skobelkowa i uwaząm że jest równie dobre co DiscLock Albo nawet lepsze bo się raczej o tym nie zapomina... A nawet jak zapomni to już przy ściąganiu z podnóżka się przypomni bo ma mały zakres ruchu i "coś" będzie blokować jak się zapomni, i nie pozwoli na ruszenie...

 

http://www.engels.mok.waw.pl/Blokada/Zdj%eacie(4).jpg

 

Jak Wam się podoba ? Uważam że b. proste ale nietypowe i skuteczne :banghead:

Zdjęcie miałem dać lepsze ale akurat miałem pod ręką komórkę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

http://www.engels.mok.waw.pl/Blokada/Zdj%eacie(4).jpg[/url]

 

Rozwiazanie zapewne solidne ale na co tak kombinowac? Mysle ze nie ustepuje solidnoscia zwyklemu disclock'owi a i przy tym nie brudzi sie tak smarem z zebatki jakim brudzi sie Twoja blokada...

Edytowane przez jarekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...