Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

faje Ci Melvin, zobaczysz Live ten sprzęcior - ja go oglądałem w zeszłym tygodniu - niestety tylko na zdjęciach na www.ducati.com (pojawiły się juz tam opisy, i zciągnąlem sobie tapety na pultit do kompa :D ) Srzęt wygląda czadowo - ciekawe, czy w Polsce będzie oferowany :lalag: i czy znajdzie się jakich chętny do zakupu :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Seb umie liczyć pieniążki... przecież jest spod Krakowa :lalag: , ma dobry obrotomierz, więc tylko zrobić cyferblat na wzór (wyjdzie ok 50 zł) i montować... a za używany zestaw wskaźników wołaja ok 500-600 zł i trudno dostać...

Chciałbym jeszcze dołożyć wskaźnik temperatury oleju, ale nie mam narazie pomysłu jak to skomponować, żeby nie straszyło :D

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie 160 KM z V2 ??? - to brzmi imponująco... :lalag:

Myślę, że w Polsce na pewno znajdzie sie ktoś dziany (pewnie nie jeden) i kupi taki motorek...

 

Melvin, wy macie prawostronny ruch??? Czy tak jak Angole???

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 tys x 3 zł = 45 tys zł ??? to taniooooo. U nas będzie pewnie kosztował ze 60 tys. zł. Bo Polska to taki dziwny kraj w którym pensje są marne a dobra przemysłowe są droższe niż na zachodzie!

 

Paweeł, nie łam się sprzedaj butelki, hehehehe....

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, dobiłeś mnie tym pesymizmem, dobrze że chociaż słonko wygląda zza chmur! W weekend ma być 15C!!!!! :)

Krzyś szykuj ciepłe rękawice i jazdaaaa....

 

jak nie będzie padać to się wybiore na jazdę :wink: .

 

Byłem dziś pogadać o malowaniu Monsterka. Nie wiem jaki kolor dobrać do tego mojego matu czy srebrny, czy czerwony czy może pomarańczowy :flesje: ? Może jakiś pomysł podrzucicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Seb umie liczyć pieniążki... przecież jest spod Krakowa :flesje: , ma dobry obrotomierz, więc tylko zrobić cyferblat na wzór (wyjdzie ok 50 zł) i montować... a za używany zestaw wskaźników wołaja ok 500-600 zł i trudno dostać...

Chciałbym jeszcze dołożyć wskaźnik temperatury oleju, ale nie mam narazie pomysłu jak to skomponować, żeby nie straszyło :)

 

a tak z ciekawości - poność nie wystarczy sam zestaw wskaźników do porawnego działania, do kompletu należy mieć komputer i stacyjkę z kluczykiem (w zasadzie z modułem radiowym) i dopiero to da mozliwość skorzystania z zestawu wskaźników - tak przynajmniej zrozumiałem z rozmów z Kolegami, którzy się natym znają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...