Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

No przecież jeździ Intercity, można by się we Włoszczowej spotkać, hehehe...

Co do spotkania to Seb zaczyna ligę jutro i weekendy (Soboty) ma zajęte do Nowego Roku (chyba)...

Może inni się też coś wypowiedzą Kris, bo na razie we dwójkę to forum trzymamy na barkach... :icon_razz:

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inni się też coś wypowiedzą Kris, bo na razie we dwójkę to forum trzymamy na barkach... :icon_razz:

te, koles, ty sobie nie schlebiaj bo gdyby nie stara pierdola melvin to bys tu tylko o maszynkach do ryzu czytal :icon_razz: "Ducati" bylo na 175tej stronie i pajeczyna pokryte a ten watek wogole nie istnial..........tak ze ku*wa czapki z glow :biggrin:

a

a spotkanie? wymien date pomiedzy majem a wrzesniem '07 i melvin sie stawi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Melv, to jesteś impulsywny, pisałem o dzisiejszym dniu... No ale jak się o 5-tej rano spać kładziesz to nie dziw się, że dopiero wstałeś. :biggrin:

Masz u mnie niezwykłe poważanie, właśnie za twoją aktywność :D

Pozdro

 

PS. Jak Ci pasuje to spotkanie może być w każdy piatek od 18:00 do poniedziałku do 5:00

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..., zmianie pojemości wrzuceniu jeszcze raz od nowa...

Kris

Masz na myśli zmianę pojemności swojego Monsterka, pisałem Ci sprzedaj swojego, dołóż 5-kę i masz S2R...

 

Melvin, możesz już ściągnąć to zdjęcie liczników, o sobie ściągnąłem na kompa. Dzięki

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do daty spotkania - może na pierwszy długi w'end majowy zrobimy zlot Ducati w jakimś miejscu? co na to Koledzy Desmomaniacy? Może udąło by się do tego czsu trochę rozgłosić po kraju o takim czymś?

 

ps. u nas zaczyna słonko świecić, nie jest zimno (około 5C) i chyba pojadę sobię trochę pobrykać :D

 

co sądzicie o takim sprzęcie: http://www.allegro.pl/item140290059_ducati...dz_okazja_.html

widzę, że nie mogą go sprzeać od jakiegoś czasu i cena z 20 tyś pln już spadła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli zmianę pojemności swojego Monsterka, pisałem Ci sprzedaj swojego, dołóż 5-kę i masz S2R...

 

 

nie Seba myślałemo pojemności (czyli rozmiarze) zdjęć. Ja już się wyleczyłe ze zmiany pojemności w swoim Monsterku - jak liczyłem to koszt przeróbki wachał by sie między 7,5 a nawet 10 tyś pln. Tu się w pełni zgadzam, że lepiej by było kupic drugi morotek :D

Kris

 

ps widzieliście tą ofertę http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M315875 :D . całkiem fajna maszynka :) tylko trochę droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry by był dla KMC, nawet cena by mu spasiła, ale ten gdzieś przepadł...

Muminek, chyba się wszyscy na nas obrazili (z wyjątkiem Rob'a)... wypisujemy tu same pierd... i już czytać im się tego nie chce... :biggrin:

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, i hamulce ma dobre... Widzę Kris, że przechodzisz metamorfozę...Kurczę chyba Cię jeszcze nie dopadł kryzys 40-to latków... :biggrin: Najpierw chopper, teraz naked, a tu już sport Ci po głowie kołacze???

Lepiej skocz po drodze do monopola, trochę Ci się ulży w cierpieniu, a i umysł taki jaśniejszy...hihihi...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nie jest tak zle ...z piedołami

mi osobiście ten majowy łikeend tak sobie pasuje bo na koniec maja jadę na TT i nie moge zonki draznic ale jeżeli chcecie podlasie zobaczyć w jakims innym , pózniejszym terminie to zapraszam mam zaprzyjaznione gospodarstwo agroturystyczne ze gospodą i piwem niepasteryzowanym Ciechan i tez mocniejczymi wyrobani swojskimi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nie jest tak zle ...z piedołami

mi osobiście ten majowy łikeend tak sobie pasuje bo na koniec maja jadę na TT i nie moge zonki draznic ale jeżeli chcecie podlasie zobaczyć w jakims innym , pózniejszym terminie to zapraszam mam zaprzyjaznione gospodarstwo agroturystyczne ze gospodą i piwem niepasteryzowanym Ciechan i tez mocniejczymi wyrobani swojskimi.....

 

no to Panowie proszę o jakieś terminy - ja bym się pisał na taki wyjazd :wink:

 

A tak przy okazji - co to jest TT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, i hamulce ma dobre... Widzę Kris, że przechodzisz metamorfozę...Kurczę chyba Cię jeszcze nie dopadł kryzys 40-to latków... :wink: Najpierw chopper, teraz naked, a tu już sport Ci po głowie kołacze???

Lepiej skocz po drodze do monopola, trochę Ci się ulży w cierpieniu, a i umysł taki jaśniejszy...hihihi...

 

Seba - jak to mówią "panta rei" :wink: i ponoć tylko świnia nie zmienia poglądów - w sensie upodobań co do przyjemności w moim przypadku :)

W sumie wiele mi się rzeczy podoba, choćnie ne wszystko mnie stać. Co do monopola to sobie dziś troszkę pokropimy (zaraz) w miłym gronie i będzi egites :icon_mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...