Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

zmienilem zestaw bo mi sie ilosc zdjec nie zgadzala. mialo byc 26 a widzialem 21

zmazalem, zrobilem nowy zestaw i dalej widze 21 zdjec gdzie powinno byc 26, bo tyle widze na swoim koncie ze zdjeciami. czyzbym slepl?

 

ile zdjec widzicie?

 

http://www.flickr.com/photos/melvinsmonste...57594367763897/

a jesli chodzi o twoje pytanie, krzysiu to daje zdjecia w pelnym rozmiarze: 2592 x 1944 ok 2MB/zdjecie

te stare z sydney sa mniejsze bo kamera miala 3megapixels a ta teraz ma 5

jak klikniesz na fotke, to potem nad zdjeciem jest menu i wybierz szklo powiekszajace. wtedy mozesz ogladac i kopiowac fotki w najwiekszym rozmiarze

 

 

zdjęć jest 21 (tyle ja widzę)

 

pytałem o rozdzielczość, bo ja mam oganiczenia na tym serwerze i dość szybko mi się "wyczeruje" pojemnośc przy zdjęciach jakie wrzucam. Co dopowiększania to można to zrobić

 

thx

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie to irytuje ze mi sie 5 zdjec zapodzialo i ja je widze u siebie a na publicznym flickr ich nie ma. jak sie wnerwie to zaraz je wszystkie wymarze i dam od nowa

co prowadzi do odp na twoje pytanie. ty mas ograniczenia bo uzywasz darmowa wersje. ja zaplacilem co kosztuje grosze; chyba 30 us/rok i masz wtedy 2GB/m-c (!) plus niezliczona iloss zestawow (teraz masz tylko 3)

tak ze jak masz tone fotek i chcesz je gdzies trzymac to za niecale 100zł/rok to nie jest zle

ok, ide mazac fotki bo mnie krew zaleje :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta beemka to super. gna jak dzika, ma te nowe metzeler opony (pamietasz, mowilem kiedys?) i jak je dotkniesz cieple to az sie kleja do reki

fajny motorek a jedziesz jak na kanapie. tylko duzy i ciezki i jak jechalem to na poczatku myslalem ze tylko prosto bo strach ruszyc bylo kierownica :icon_eek: a to jak baranek. i ruszysz reka a tu "o ku*wa, skad sie to 150km/h wzielo?"

za kazdym razem jak mnie wyprzedzal na prostej to az mna wialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem Rob, że wpadłeś wczoraj w straszną niemoc....hehehe...

a co do barku to spokojna twoja rozczochrana :flesje: , nawet dzisiaj możesz przyjeżdżać... kilka smakołyków się znajdzie, a w "triple destilated" to nawet będziesz się mógł wykąpać... w razie jakbyś miał taki fetysz.... :icon_eek:

 

Pozdro Seb

 

PS. Trzeba będzie Rokiego do kangurów przyzwyczajać, muszę się z nim do ZOO wybrać... hihihi...

 

Aaaa, jeszcze zapomniałem napisać, że jak wpadniesz we wakacje to trzymaj się z dala od Seba, bo nie zdążysz wytrzeźwieć przed odlotem do Sydney... i po co Ci wtedy moto...???

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, jeszcze zapomniałem napisać, że jak wpadniesz we wakacje to trzymaj się z dala od Seba, bo nie zdążysz wytrzeźwieć przed odlotem do Sydney... i po co Ci wtedy moto...???

 

ej Ciucimoki, ja też by się z Wami czegoś wspólnie napoił :wink: , ładnie to tak tylko o sobie myśleć :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie to irytuje ze mi sie 5 zdjec zapodzialo i ja je widze u siebie a na publicznym flickr ich nie ma. jak sie wnerwie to zaraz je wszystkie wymarze i dam od nowa

co prowadzi do odp na twoje pytanie. ty mas ograniczenia bo uzywasz darmowa wersje. ja zaplacilem co kosztuje grosze; chyba 30 us/rok i masz wtedy 2GB/m-c (!) plus niezliczona iloss zestawow (teraz masz tylko 3)

tak ze jak masz tone fotek i chcesz je gdzies trzymac to za niecale 100zł/rok to nie jest zle

ok, ide mazac fotki bo mnie krew zaleje :icon_mrgreen:

 

dzięki za tipsa - to jest rozwiązanie na ewentualne problemy z miejscem.

A być może na razię jak będzie potrzeba to zmniejsze pojemność fotek i powinno być OK

pozdrawiam

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob se ta jak chceta

ale wiesz, krzys, to zalezy oczywiscie od twoich potrzeb ale wtedy gdy zmniejszysz to bedziesz mial 2 zestawy zdjec i potrzebowal nawet wiecej miejsca. ale ty wiesz najlepiej co ci potrzeba

 

a jesli moj przyjazd dojdzie do skutku to w grodzie kraka sie spotkamy i sprobujemy tego hiszpanskiego jabola ktorego dominik tak zachwala

albo moze nie bo nam seb, fracuski piesek, zatrucia doatanie. mysle ze sie dogadamy co do trunku

 

ok, ide kimac bo 5ta rano

siemanko, do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne Kris, jak coś będzie to zapraszam, choć ja jestem na Ciebie I Pawla obrażony, :biggrin: bo się tam umawiacie na degustacje na 2 końcu PL... a mi tylko smakki robicie...

Pozdro

 

Ty się Seba nie obrażaj - bo też możesz przyjechać do Białego i razem posiedzieć i podegustować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rob se ta jak chceta

ale wiesz, krzys, to zalezy oczywiscie od twoich potrzeb ale wtedy gdy zmniejszysz to bedziesz mial 2 zestawy zdjec i potrzebowal nawet wiecej miejsca. ale ty wiesz najlepiej co ci potrzeba

 

 

ja bardziej myślałem o skasowaniu wszystkiego, zmianie pojemości wrzuceniu jeszcze raz od nowa - wtedy teoretycznie powinno się zmieścić więcej zdjęć :biggrin:

 

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeech Mumin bajarzu ludowy, a może umówcie się z Pawłem na Litwie, żebym miał bliżej :biggrin:

 

to nie jest zły pomysł :biggrin: - to kiedy?

 

a tak poważnie - kurdę może trzeba zrobić jakiś zjazd w większym gronie i się poznać, jak to mówią 'live" :icon_razz: przy jakimś piwku, albo tam czyms innym. Może zainteresoawani zaproponowaliby jakies terminy (może jescze w tym roku :icon_razz: ?) przeca można by i katamaranem przyjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...