Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz jak jest, gdy Monster nie chce się słuchać to pokazuję tylko na prasę i już mu przechodzi, hihihi...

Ale tu głupoty wypisuję... Na ra

 

bo do roboty byś się wziął i zaczął ciężko na nowe zawieszenie zarabiać, a nie o takich tam pierdołach piszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....na zawiasy tak szybko nie zarobię :icon_mrgreen: , ale może chociaż na....malowanie baku...

ale pomysl mam: masz malowac bak to pomaluj jeszcze blotnik i przy okazji zmien kolor - co ci szkodzi

co powiesz na zielony? fajnie wyglada i nie jest codzienny?

 

 

http://www.ducatimonster.org/smf/index.php...52544#msg752544

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob, ty to jesteś artysta... więc masz trochę inne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość! :icon_eek: Szczególnie po piersiówce... :icon_razz: Za żadne skarby nie zrobię tego mojemu małemu Monsterkowi...Czarna perła i koniec. :clap: Ten zielony powoduje, że moto traci charakter zawadiaki i ulicznego fighter'a.

 

PS. co to z tymi dolarami wyskoczyłeś? Wiemy, że jesteś bawidamek, stójkowy, artysta... ale że Melvin bankier??? Eeee nie pasuje do Ciebie...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, avatar wrocil do normy - chwilowa fascynacja waluta minela

 

a co to koloru? ja mysle ze nie jest to zly wybor; fakt, ze nie wyglada tak jak mowisz "zawadiacko" itd ale co drugi monster jest czarny lub czerwony

jak se tam chceta, ale jesli nie zielony to moze inny; ale nie czarny? pomysl, masz czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapożyczę od Dominika pomysł z otwartym filtrem powietrza i wmontuję dwa lejki przechodzące pionowo przez zbiornik wprost do filtra... zresztą już kiedyś o tym pisałem... Spawarka czeka...

 

A jak tam u was, jeździłeś coś w weekend, czy lało...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam, to bedzie jak "hot rod" - niezly pomysl

 

 

 

lalo non stop, zreszta ja w'endy pracuje ale za to gruchy jajami obijam pon-piatku :icon_eek:

w czwartek jedziemy "po winklach" poszalec i ma byc sucho

 

.....uprzedzajac twoje pytanie - dziewczeta dla mnie pracuja :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak pożłopał i teraz pewnie smacznie śpi i śni mu się wielka biała góra...

 

 

A i jeszcze jedno Melv, nie wypowiedziałeś się co do uczestnictwa w naszym przyszłym klubie...

Jak to jest u was z DOC'ami???

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...