Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak, coś wytoczyć, nawiercić, nagwintować, zamontować.... i flaszka... a nie narzekać, że nie ma regulacji i się nie da!

Przejżę jeszcze i porównam rysunki jutro bo w domu mam tak szybkie łącze modemowe, że jak się loguje na forum to zdążę herbatę zrobić i wypić, hihihi...

 

w Twojej wypowiedzi najbardziej podobała mi się część: .... i flaszka... :biggrin: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie napisałem modelu w poście wyżej ale gapa ze mnie chodziło mi o MotoGuzzi Griso!

Mumin, ale mogłeś też zmienić kolegów, a nie od razu moto... Co cię skłoniło akurat do Duca??? - bierze mnie już...

Ja jak nie mogę nadążyć za "tymi wariatami" to później na mnie czekają, hihihi...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi też się ten fragment najbardziej podoba, hehehe... Chyba skończymy na odwyku prędzej czy później... Bo Paweeł już pewnie tam jest po piątkowym posiedzeniu z John-em Smith's extra Smooth, hihihi...

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek napisałeś, że nie jest to motocykl dla miękkodu... o co dokładnie chodzi, czy jest narowisty, niepewny w prowadzeniu?? Czy lubi trzepnąć kierownicą? Czy ty masz wersję gaźnikową cy wtryski??

Pozdro Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsterek się mi po prostu strasznie spodobał (tak jak widzę Tobie Gutek) - a poza tym podpasował mi ekonomicznie :bigrazz:

Pewnie, że można było zmienić kolegów, ale po co? Mam nadal jednych i drugich z akolegów i jest git. Poza tym jakoś po prostu chciałem tez zmiany (np ze względu na to, że ubiór na chopperka zrobił mi się trochę za duży :crossy: - to akurat to pierdoła) i zmiany trochę stylu jazdy. Po mięscie ciężko jeździło się z szerokimi skawami, a Monsterkiem "popłyka" się katamarany w korkach jak miodzio, choć od około 1,5 miesiąca jeździz po W-wie BMW bez opisów (nieoznakowany motor policyjny), a prowadzi go Policjant z kamerą na pokładzi ei łąpie głównie motocyklisów przekraczających prędkość i przepisy.

 

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek napisałeś, że nie jest to motocykl dla miękkodu... o co dokładnie chodzi, czy jest narowisty, niepewny w prowadzeniu?? Czy lubi trzepnąć kierownicą? Czy ty masz wersję gaźnikową cy wtryski??

Pozdro Seb

 

z tego co ja wiem (a wiem niewiele) to 748 m apozycję zdecydowanie przystzosowaną do toru, a nie do jazdy dla zwykłych zjadaczy chleba i turystyków. 748 jest zwany "deską" ze wzglęgu na sztywniejsze zawieszenie oraz twardą kanapę. Natomiast 749 jest bardziej cywilizowany, z lepszą (czy na pewno to kwestia gustu) pozycją za kierownicą, innym (ale też) dobrym zawieszeniem oraz kanapą dla miękkodu***** - czyli jak to się mówi - dla takich jak np ja :bigrazz:

Co do innych kwestii to poczekamy na Janka - on dokładniej Ci opisze co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rano zaatakowany zostałem przez paczkę - przyszła przesyłka z Toxic Component (kolegów z Kalisza poleconych przez Dominika). Dosłali mi zamówienie - owiewka i pokrywa zębatki zdawczej z CF. Może w dzień podskoczę do domu obejżeć jak to wygląda, ale już się cieszę :( :bigrazz: :crossy: - mam nadzieję, że teraz linia Monsterka będzie ładniejsza no i koleny sary plastik zniknie. Jeszcze tylko może trochę otworze nakłądkę na zębatkę - tak aby była bardziej ażurowa

pozdrawiam,

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za owiewkę zamówiłeś?

Ja pół soboty siedziałem w garażu, wdychałem spaliny mojego Monstera i obserwowałem impulsy zapłonowe na oscyloskopie! I teraz już wiem dlaczego mój obrotomierz od Hondy pokazuje 2 razy tyle obrotów :bigrazz: Może obejdzie się bez dzielnika częstotliwości! Ale muszę jeszcze troche pobawić się lutownicą... i będziemy w domu!

PZDR

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to zwykła (standardowa) owiewka jak do Monstera (z szybką) tylko zrobiona z CF

 

Seba - widzę, że ty jesteś też złota rączka - szkoda, że tak daleko ode mnie, bo bym może częściaj przyjeżdżał na modyfikacje do Ciebie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak ja - też od jakiegoś czasu muszę się wspomagać w tym nawet witaminami (czasami :crossy: )

 

a tak poważnie - ja tez lubię się pobawić przy jakiś mechanicznych pracach, choć mam czasami obawy co do moich zdolności i tego, żeby więcej nie zepsuć niż mógłbym poprawić :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek (tez tak mam na imie :crossy: )masz moze jakies zdjecia swojej duki?? Moje marzenie , ktore powoli zrealizuje :bigrazz:

 

cześć aLLy (Janku) w załączeniu link do zdjęcia http://www.flickr.com/photos/27678946@N00/...57594328068886/

pozdrawiam,

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...