Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Nie po prostu Ci wyklarowałem, że nie ma sensu robić takich dużych przeróbek, bo trzeba by wymienić połowe motocykla. A silnik zostaje ten sam!!!

 

a no to inna inszość - w zupoełności się zgadzam - lepiej w takim przypadku kupić od razu coś większego.

Właśnie leciała pogoda w TV - pod koniec tygodnia może zacząć padać snieg z deszczem :icon_razz: - to już chyba koniec jazdy na ten sezon :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piowdo,czy ty wiesz na co się porywasz... hihihi... w oczach przeciętnego użytkownika motocykli staniesz się conajmniej dziwakiem :icon_razz: zaczniesz gorączkowo przeszukiwać katalogi tuningowe :icon_twisted: zaczniesz spotykać się z innymi tobie podobnymi "desmomaniakami", nie będziesz wychodził przez 7 godzin z garażu bo trzeba wypucować monstera... (hallo Melvin) i będziesz tracił cały wolny czas na podzielenie się z nami swoimi uwagami.

Nie wspomnę o rodzinie... ja już jestem przez żonę skreślony... dobrze że mam jeszcze psa, hihihi...

 

A tak na poważnie, to jak potrzebujesz pomocy przy ocenie tego moto to pisz,dowiem się czegoś - kanałami

Pozdro

 

PS. Melv chyba się obraził jak go admin opie...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Pweeł-ku masz równiejsze nawierzchnie na drogach niż u mnie... Jak nie czujesz uślizgu opony to wg mnie chyba za małe mapięcie sprężyny- za miekkie zwieszenie, ale specem w tym temacie jest Dominik. Może jak uśpi córe to coś nam tu naskrobie

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, zdjęcie zrobione przed MotoFunem, a ja go tam nie widziałem ostatnio... No ale może... Obejżałeś już ten motocykl, czy potrzebujesz fachmana do konsultacji??? Podobny stoi w małoposkim ale na rej rzeszowskiej, a może to ten sam moto???

 

Zdjęcia były robione dawno temu, bo przybyło mu teraz karbony i właśnie otarć. Motorek oglądałem w Kawasaki w Krakowie i wygląda w miarę dobrze.

 

Piowdo,czy ty wiesz na co się porywasz... hihihi... w oczach przeciętnego użytkownika motocykli staniesz się conajmniej dziwakiem :icon_razz: zaczniesz gorączkowo przeszukiwać katalogi tuningowe :icon_twisted: zaczniesz spotykać się z innymi tobie podobnymi "desmomaniakami", nie będziesz wychodził przez 7 godzin z garażu bo trzeba wypucować monstera... (hallo Melvin) i będziesz tracił cały wolny czas na podzielenie się z nami swoimi uwagami.

Nie wspomnę o rodzinie... ja już jestem przez żonę skreślony... dobrze że mam jeszcze psa, hihihi...

 

A tak na poważnie, to jak potrzebujesz pomocy przy ocenie tego moto to pisz,dowiem się czegoś - kanałami

Pozdro

 

PS. Melv chyba się obraził jak go admin opie...

 

 

Strasznie podoba mi się to, że kolesie go odpalili i powiedzieli, że nie mogą słuchać tego klekotu i idą sobie bo to zaraz wybuchnie. Im mniej się ludziom podoba tym bardziej mnie to kręci. A co do tuningu, to jest tam sporo nawkładane, ale zawsze coś pewnie da się dołożyć :) Żona to już się do mnie nie odzywa jak usłyszała, że kupuję kolejny motocykl.

Liczę się z tym, że jak go oddam na przegląd to pewnie będzie coś do zrobienia. Boję się tylko, żeby nie było uszkodzeń typu trzeba wymienić silnik lub pęknięć ramy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak ma pozmieniane trochę elementów,ale tą badziewiastą osłonę kółka zdawczego ma fabryczną...

Gdzie on stoi, w którym miejscu Krk, pisz tu zaraz. Podskoczę to obejrzeć na chłodno, bo widzę, że ty się trochę przypalasz... :icon_twisted:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to witaj w klubie AA, ja kończę już drugą szklaneczkę Jack-a, a ty degustujesz tylko oczami, hihihi

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZAKŁADAMY NOWY TEMAT:

 

REGULACJE ZAWIESZEŃ - WSZYSTKO CO O TYM SĄDZICIE I CO WYPRÓBOWALIŚCIE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zapraszamy z Paweeł-kiem do dyskusji

 

Pozdro Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh niezpominaj że ja w monopolowum robię i też mam w reku

puszeczkę John Smith'sa extra Smooth w ręku

 

a o nowym temacie ciekawe jakie są doświadczenia szanownych forumowiczów na temat zawieszeń bo moje to takie że bardzo łatwo zepsuć i trudno to pózniej do porządku doprowadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...