Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie, co tak sobie dzisiaj podróżowałem po małopolsce i miałem chwilke na przemyslenia :icon_twisted: , to nie widelec teleskopowy monstera jest za twardo zestrojony, to nasze drogi są h....owe!!!

pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

zastanawiam się nad zakupem Ducati S4R.

http://www.allegro.pl/item135902358_ducati...zeb_bezwyp.html

Moto na żywo nie jest tak idealne jak na zdjęciach (do wymiany przednia opona, wgniecenia na baku i lekkie otarcia) ale widać, że w motocykl ktoś zainwestował sporo pieniędzy. Co myślicie o tym sprzęcie? Może ktoś zna ten konkretny motocykl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli rozglądasz się za używanym motorem to musisz liczyć sie z takimi rzeczami jak otarcia i lekkie wgniecena - jeśli są one spowodowane używaniem - to OK, jesli od upadków czy wywroek, to należ głębiej sprawdzać u mechaników.

Może ktośzna ten motor - ja niestety nie choć ze zdjęć strasznie mi się podobał (ale z tego co pamiętam wystawiany on do sprzedania od kilku miesięcy, ai cen azmieniła się z bodajże 34 tyś pln)

pozdrawiam,

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, co tak sobie dzisiaj podróżowałem po małopolsce i miałem chwilke na przemyslenia :icon_twisted: , to nie widelec teleskopowy monstera jest za twardo zestrojony, to nasze drogi są h....owe!!!

pozdro

 

święte słowa, Panie Seba, święte. Może trzeba po prostu to wszystko rzucić w trzy diabły i się preprowadzić gdzieś, gdzie jest pięknie, ciepło i równo - może RPA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by porównać rysunki... ale napiszę Ci, że chyba się to nie opłaca... 1-wahacz! 2-kolektory i tłumiki! 3- mocowanie podnóżków inne! a co jeszcze :icon_twisted: to się dopiero okaże przy przeróbce...

Lepiej opchnij swojego, dołóż 5 tys i kupisz S2R - no chyba że się mylę... :icon_razz:

Na ra

 

Seba, ale ja nie chcę na razie sprzedawać swojego Duca, choć mam ochotę kupić 748 lub 749. Cgyba, że pisałeś w 3-osobie myśląc o sobie?

 

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsca wymieniane przez Ciebie Pawlee są fajne, jednak Grecja nie za bardzoróżni się od Polski pod względem jakości dróg - w większości przypadków dziury i bryndza jak u nas (doświadczenia z 4 pobytów w różnych miejscach i przejechaniu w sumie koło 2 tyś km po wyspach i po kontynentalnje części). Oczywiście są i świetne drogi (ja i u nas w niektórych miejscach)

 

Co do Portugalii czy Australii - nie wypowiem się nie byłem tam

 

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, zdjęcie zrobione przed MotoFunem, a ja go tam nie widziałem ostatnio... No ale może... Obejżałeś już ten motocykl, czy potrzebujesz fachmana do konsultacji??? Podobny stoi w małoposkim ale na rej rzeszowskiej, a może to ten sam moto???

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Seb myśli to zawsze coś wymyśli ciekawego. :icon_twisted:

Wpadłem na to jak zmniejszyłem napięcie wstępne amora... motocykl zaczął się bujać i stał się niepewny w pochyleniu!!! :icon_razz: Do jazdy po zakrętach musi być twardo i już!!!

I takie monster ma zawieszenie, tyle że na równe drogi, a nie to coś co je naśladuje

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...