Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

melvina punkt widzenia odnosnie oleju:

kupowac jak najlepszy i jak najczesciej wymieniac. to w sumie nie kosztuje fortune a lepiej dbac niz bulic potem. ducati sa takie delikatne ze ja wole na zimne dmuchac. oszczedzas na oleju, servisie itd - bez sensu

proporcjonalnie to maly wydatek i nie ma co byc kutwa

 

moje 3 gr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Seba odłożył na kilka dni obrotomierz spowrotem na półkę, gdyż czeka na kolegę elektronika, który ma wrócić pod koniec tygodnia, i jak mu sie uda zrobić prosty dzielnik częstotliwości to będziemy w domu!!!

 

Pozostaje tylko kwestia dopasowania tarcz i wskazówek - no ale Dominik nie ma czasu napisać jak mu się sprawuje ta jego biała, więc bedę musiał sam przetestować na własnym moto!

 

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zefir, przepraszam ale zapomniałem dodać, że mimo wszystko lepiej dać 500 czy nawet tysiąc za moto więcej niż kupić jakiegoś trupa do reanimacji...

Ja to rozumiem, tyle tylko, że po pierwsze fundusze mam ograniczone, a po drugie sprzęt pod względem technicznym jest w dobrym stanie, w wizualnym trochę gorszym, a po trzecie to Monsterów jest mało na rynku i trafić fajną sztukę w dobrym stanie w rozsądnych pieniądzach jest ciężko. No chyba, że znacie jakieś aktualne okazje.

 

Zefir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja polowałem na mojego rok i wkońcu ustrzeliłem "potworka"... :bigrazz:

Co do simmerringu to nie martw się nie masz daleko do Krk, wymieni sie go... chyba, że jakiś bardzo nietypowy i trzeba bedzie zamawiać w serwisie!

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj motor wody ani szamponu nie widzi

 

ok, to jest tak:

na bak itd Motul Wash'n'Wax do brudu a na codzien Motul Spray'n'Wipe

to samo na CF, na felgi i co sie da

na metalowe czesci Motorex Metal Cleaner

na tluste metalowe czesci, silnik Motorex 610 Chain cleaner

na rure pod spodem i koncowki tlumikow plyn do czyszczenia srebra

lancuch Motul Racing Chain Lube

 

 

te nazwy Motul to z pamieci; jak chcesz dokladna nazwe to daj cynk i zejde do garazu

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj motor wody ani szamponu nie widzi

 

ok, to jest tak:

na bak itd Motul Wash'n'Wax do brudu a na codzien Motul Spray'n'Wipe

to samo na CF, na felgi i co sie da

na metalowe czesci Motorex Metal Cleaner

na tluste metalowe czesci, silnik Motorex 610 Chain cleaner

na rure pod spodem i koncowki tlumikow plyn do czyszczenia srebra

lancuch Motul Racing Chain Lube

te nazwy Motul to z pamieci; jak chcesz dokladna nazwe to daj cynk i zejde do garazu

 

Dzięi - po nazwach chyba wiem co i jak - zaskoczyło mnie to z "chemią" do srebra (ja ruę pod silnikiem mam juz troche "złotą" bo jest fabryczna i pewnie do czasu kiedy nie będzie wyminiona na coś innego będzie dlaej taka). Wash'nWax - to jest coś jak szampon bez wody z dodatkiem wosku jako nabłyszczacza.

 

Ja dla odmiany myję wodą z dodatkami do czyszczenia i nabłyszczania. I woda, i woda i woda ....

 

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...