Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Co do zakupów - ja też podchodzę jak centuś - najpierw popatrzę po kilku miejscach, poszperam i potarguję się i dopiero wydaję kasę

to masz, popatrz jeszcze tutaj :bigrazz:

http://www.supersprox.com/stealth/

 

 

 

........przypomnialo mi sie, ze kolejna dobra firma do zebatek to AFAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....ja normalnie pracuję i śpię w miarę noprmalnie....

to ci zazdroszcze bo u mnie jest 03.25 a ja klepie w klawiature :bigrazz:

a co do godzin to ustawialam roznice czasu gdy sie zapisywalem ale sobie zle nacisnalem i teraz nie wiem jak zmienic; bom cymbal. a za tydzien z hakiem znowu bedzie trzeba zmienic bo letni czas nadchodzi i wtedy bedzie 10 godz roznicy.....tylko jak to zrobic? moze nam moderator to zrobi; on ma "przepustke" do wszystkiego :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSXR 1000- 2002 rok, z wiadomym stanem, historia i przebiegiem-26000 km, cena 19800- nakladka na siedzenie gratis. Motocykl zadbany,serwisowany- tel: 0608672278, 086/2786601.Zdjecia na maila: [email protected] . Pomozcie koledzy zostac memu bratu Ducatista!

Zdjecia odebralem-Dzieki! Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popytam to tu, to tam, może ktoś die zainteresuje :bigrazz: Jak byś miał kilka fotek to podeślji mi na mojego e-mila.

 

Cieszę się, że doszły jużzdjęcia do Ciebie - będzie do wspominania przy ogniu w kominku :icon_razz:

 

Pozdrawiam,

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ci zazdroszcze bo u mnie jest 03.25 a ja klepie w klawiature :bigrazz:

a co do godzin to ustawialam roznice czasu gdy sie zapisywalem ale sobie zle nacisnalem i teraz nie wiem jak zmienic; bom cymbal. a za tydzien z hakiem znowu bedzie trzeba zmienic bo letni czas nadchodzi i wtedy bedzie 10 godz roznicy.....tylko jak to zrobic? moze nam moderator to zrobi; on ma "przepustke" do wszystkiego :icon_razz:

 

Melvin

w Profilu masz zakładkę "Zmień Ustawienia forum" i tam możesz wybrać strefę czasową i ewentualnie dopasowanie swojej maszynki do reszty forum. Tam możesz sobie pobawić się z czasem :icon_razz:

 

Pozdrawiam,

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie przymierzam się do kupna Monsterka 600 <wazelina on> i chyba nie ma lepszego towarzystwa i lepszego miejsca w necie aby zadać kilka pytań <wazelina off> :bigrazz:

Po najpierwsze primo, to pytanie do Dominika jako mechanizatora: ile zachodu i pieniążków może kosztować wymiana simmeringa zębatki zdawczej (w rzeczonym egzemplarzu zaczęło ciec)

Po najpierwsze secundo: jak z dostępnością orginalnych części zamiennych

Po najpierwsze tercjo: czy obrotomierz z innych monsterów da się bez komplikacji zamonterować w monsterze 600.

 

To tyle.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Przejechałem się już Monsterem i wiem, że niczego innego nie chcę :icon_razz:

Zefir

KTM125SX

Dąbrowa Górnicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Zefir

a którego monsterka i gdzie oglądałeś, że wiesz co mu dolega? Może masz jakieś jego zdjęcia - może byśmy popatrzyli :bigrazz: ?

 

Odpowaiadając na niektóre pytania - części zamienne oryginalne dostępne są u dilerów, choć nie są najtańsze (trzeba to przyznać). CO do obrotomierza - Seba robił rozeznanie co i jak - może siępodzieli (sknerus :icon_razz: ) swoimi przemyśleniami Pozdrawiam

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Zefir

a którego monsterka i gdzie oglądałeś, że wiesz co mu dolega? Może masz jakieś jego zdjęcia - może byśmy popatrzyli :bigrazz: ?

 

 

Monsterek od znajomego, rzetelne i uczciwe źródło, tak więc wiem o wszystkich bolączkach tego egzemplarza. 5 tys. temu zrobione:

- klocki cham przod, tyl

- paski rozrzadu

- olej i simeringi w zawieszeniu

- sprzeglo

- naped

- olej i filtry (pow. i oleju)

- akumulator

- plyny hamulcowe

- wyregulowane gazniki i zawory

- nowy papeć na tył

 

Wymaga kosmetyki (będę miał co pieścić przez zimę przy piwku :icon_razz: )

 

kilka fotek: http://www.prm-poludnie.motocykle.org/nowa/monster/

 

Pozdrawiam.

Zefir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no całkiem fajny sprzęcik :icon_razz:

Jak widać miał przytulenie do podłoza z lewej strony, ale chyba nie groźnie?

 

Tak więc można Cie juz praktycznie witać w klubie :bigrazz: Ducatisti :icon_razz:

 

pozdrawiam,

krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt - jest :icon_razz:

zrobione; dzieki, madry czlowieku

 

normalnie sie zaczerwieniłem, jak to przeczytałem - z tym "mądrym człowiekiem" to nie wiem czy nie przesadziłęś Melvin. Jak bym był mądry to czy bymkupował Ducati :bigrazz: ? Powinienem kupic co najmniej 2 Ducati :icon_razz:

 

Ale cieszę się, że mogłem się przydać choć w takim zakresie :buttrock:

 

Pozdrawiam,

krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak widać miał przytulenie do podłoza z lewej strony, ale chyba nie groźnie?

Jeden gość sie przejechał i się zdziwił skutecznością hamowania jedna tarczą :icon_razz: , ale gleba niegroźna.

 

 

Tak więc można Cie juz praktycznie witać w klubie :bigrazz: Ducatisti :icon_razz:

Witać będzie można, jak już transakcja zostanie sfinalizowana. Ale to już raczej przesądzone. :buttrock:

 

Pozdrawiam.

Zefir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...