Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Chwali się..... :bigrazz:

Moze jak wpadniesz na tor Poznań na wiosne, albo na ta dyskoteke do Dominika to pogadamy po Krakowsku!

pozdro

 

idze idze, bajoku..........szkoda ze "trzy rybki" zamkniete ale na zyda pojdziemy do pana andrzeja na sznycla z kapucha.............ja stawiam :biggrin:

 

czesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwię mnie było bo na pole skoczyłem, a tu proszę jakie rzeczy się dzieją. :bigrazz:

 

Właśnie nałożyłem nakładkę na siedzenię, wymieniłem boczki na CF (bo dziś doszły) zrobiłem troche zdjęć i ...... Du** - :biggrin: aparat zostawiłem w samochodzie przy garażu - ale dałem ciała. No ale może uda mi się wrzucić fotki dziś w nocy (albo jak dopiero wróce w niedzielę).

 

Pozdrawiam

Krzysztof

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty sie krzysiu lepiej skoncentruj nad nadchodzacym w'endem; moze twoja sasiadka z w-wy reflektowala by na wspolna przejazdzke? znowu bys sie tlukl po stolicy w dwa monstery i moglbyc cyknac kilka fotek pod kawiarnia jak staja zaparkowane :lalag:

 

 

ja dziś wieczorem mam niesyety (męskie :biggrin: ) spotkanie z kolegami - no jakieś może "sprzęty dojadą" na pogawędki. A jutro - pomazyć - 6.00 rano pakuje się w autko, zabieram 2 dodatkowe osoby i w Polskę idziemy mili Panowie,..... - niestety mam pracowity ten w'end i liczę jedynie na niedzielę. Chcę rano założyc spojler i w drogę - pewnie skoczę gdzieś na mazowsze się bujnąć :bigrazz:

 

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, troche statystyki

 

temat Ducati

powstal 30 Styczeń 2006 - 10 Kwiecień 2006 39 postow...........i cisza

od 05 Wrzesień 2006 - 05 Pazdziernik 2006 150 postow...........i zostal przyklejony :biggrin:

 

temat Ducati Monster

powstal 22 Wrzesień 2006 - 05 Pazdziernik 2006 190 postow....i prawie 2000 wyswietlen

 

 

coz innego moge powiedziec jak nie

 

......FORZA DUCATI......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak se ta chceta, towarzyszu :bigrazz:

ja tam bym wolal w dwa monsterki pohulac z kolezanka.........a plany zawsze mozna zmienic :lalag:

 

święte słowa Panie, święte. No to może coś pokombinuję wieczorem :biggrin:

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....moze jakies male porownanie, bo my tu za woda nie slyszymy co sie tam w Sydney tlucze!....

 

 

macie tu panowie skromna namiastke dzwieku moich tlumikow; jakosc nie zajlepsza ale na razie wystarczy

w przyszlym tygodniu pojde z motorkiem na dyno i nagram jak motorek chodzi na roznych biegach; to bedzie frajda

poki co - to musi wystarczyc

 

 

 

TERMI's

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pięknie Panie Melvin, pięknie. Puściłem na głośniki i zaraz mi Koleżanka wpadła do pokoju, pytając się co się stało (bo podłoga niesie troche dzwięki z subwoofera :biggrin: ). A ja na to - nic to tylko Melvin sie odezwał :bigrazz:

 

Pytanko - czym nagrywałeś - telefonem czy kamerką?

 

pozdrawiam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, ale oprócz suchych danych - bo nie o ilośc nam chodzi, ale o jakość :biggrin:

 

przeglądając inne tematy (wprawdzie pobieżnie) musze powiedzieć, że jest nasz wątek i merytoryczny, i rozrywkowy, i dość kulturalny (w porówniu do niektórcyh, że tak przez grzeczność nie wskażę palcem ..)

 

Obyśmy dalej tak dbali o siebie i utrzymywali swoje więźi - to nas łączy (mimo odległości :lalag: )

 

Ale się rozmażyłem - chyba kończę i lecę trochę pojeździć, puki słońce jeszcze i nie pada

 

pozdrawiam,

Krzysztof

 

I jeszcze jedno - Melvin znasz li Ty ten sprzęt http://www.flickr.com/photos/bigiain/sets/...with/251967637/ :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...