Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, moja córa, temat jest w Przy Piwie ;)

pzdr

 

no to wielkie gratulacje - czy juz została zakażona chorobą motocyklową przez Tatusia? Cy to Twoja pierwsza pociecha? To, kurcze jest świetnia sprawa dla ojca, no i mamy oczywiście :bigrazz:. Ale i tak Córunia to zawsze jest Tatusia oczko w głowie :lalag:

Tera zdopiero będzie dylemat dla Ciebie - czy córka czy jakaś praca przy motorku :biggrin: ?

Pozdrawiam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, masz racje Melvin, Włosi oglądali Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w 2000 roku, i poprostu mi tej chłodnicy nie założyli :biggrin: Dla nich piłka jest ważniejsza niż jakieś tam Ducati!

Ale, za to dranie założyli mi coś takiego ochydnego:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b5c8545674ab78f2.html

 

Czy można sie tego pozbyć, czy jest to niezbedne do funkcjonowania motocykla?

 

Co do opon to mam MEZ3 nie 4 - drobna pomyłka i pewnie dlatego nie da się jej zamknąć bo dostaje lekkiego uślizgu...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b5c8545674ab78f2.html

Czy można sie tego pozbyć, czy jest to niezbedne do funkcjonowania motocykla?

 

ty sie lepiej pozbyj "zapasowej opony" zamiast motorek demontowac :biggrin:

to jest wlot powietrza, wiec jesli nie chcesz dmuchac to raczej zostaw; wyglada super w CF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzieliście ofertę pod adresem http://www.allegro.pl/item132413334_ducati...zeb_bezwyp.html

 

Kolega nie może go sprzedać od jakiegoś czasu - chyba wczesna wiosną wystawił swoją propozycję w cenie około 33 tyś. Sprzęt wygląda na fajnie zrobiony :biggrin:

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada fajnie tyle ze facet sprzedajacy wydaje sie glupawy

moze i wygral z honda ktora prowadzil emeryt bo monster hondzie nie da rady chocby chcial

a sam fakt ze probowal, mowi o jego naiwnosci, a chwalic sie o tym probujac sprzedac motor to gloupota

to znaczy ze motor byl rzniety przy byle okazji co jeszcze zadnemu moto dobrze nie zrobilo

 

zamiast pisac ze to "w'endowa pasja, delikatnie jezdzony z nalezyta troska" itd to facet pisze ze bral udzial w kazdym red light gp i dziwi sie ze sie ludzie nie bija

 

ps

ale wizualnie i na papierze jest ok

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wloty???, Melvin albo się wczoraj najarałeś trawy, albo miałeś dzisiaj bliskie spotkanie z kangoorem!? To są jakieś brzydkie plastikowe pojemniczki z dziurką i wężykiem! Wloty są pod bakiem!!

 

A co do tej S4, muminek to ogladałem taki w komisie "Małopolskiego" w Krakowie chyba to ten sam co w ogłoszeniu!? Ale nie jestem pewien. Na żywo też wygląda nieźle.

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wloty???, Melvin albo się wczoraj najarałeś trawy, albo miałeś dzisiaj bliskie spotkanie z kangoorem!? To są jakieś brzydkie plastikowe pojemniczki z dziurką i wężykiem! Wloty są pod bakiem!!

 

pytaj sie mnie a dobrze na tym wyjdziesz :bigrazz: :biggrin:

wywal w pierony jasne; jak mowisz ze pojemniczki i w dodatku z rureczka to po cholere ci to. brzmi zupelnie zbednie hehehehe

.........zreszta chlodnicy oleju juz nie masz to jakies zbiorniczki tez ci sa po diabla potrzebna ;)

 

 

 

poczekaj az sie dominik obudzi i go drecz - ja jestem artysta a nie mechanik :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tej S4, muminek to ogladałem taki w komisie "Małopolskiego" w Krakowie chyba to ten sam co w ogłoszeniu!? Ale nie jestem pewien. Na żywo też wygląda nieźle.

Pozdro

 

tem motorek jest z Krakowa, to na pewno widziałeś go - szkoda, że nie mam trochę kaski bo bym się nim zainteresował\ :biggrin:

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, artysta i masz delikatne dłonie... dobre sobie...

Do jeżdżenia monsterem trzeba mieć mocne łapy i twardy tyłek! żaden artysta tego nie wytrzyma! No chyba, że się mylę!

 

Ile tam dzisiaj macie w cieniu, bo umnie rano jak wyjeżdżałem monsterkiem było całe 7C teraz o 11:30 jest z 15 ale nie mam termometru w pracy! Zdaje się że trza już gacie ubierać!

Pozdro

 

Widzisz Muminek jak rozglądałem się za swoim, to ten wpadł mi w oko, no ale moja kobita by nie przełknęła 30kzł, chyba by mnie z domu wygoniła, zwłaszcza że zbieram kase na własny domek pod Wieliczką, a w gruncie rzecy to 100 m npm. wyżej :biggrin:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki to Melvin kiedys zamiescil zdjecie spod "jego kawiarni" i byly tam same Ducaty. Ciekaw jestem czy tam w Australii kupuja masowo japonszczyzne jak u nas, czy maja troche lepszy gust???

Bo jak jezdza tam same Ducati, to rzeczywiscie mozna sie wybic kupujac MVAgusta! :biggrin:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...